Vores 4-stjernede lejligheder er beliggende i 2. række i Zarok-området, beliggende i en rolig beliggenhed og med udsigt over havet. Vela Beach ligger kun få skridt væk (50m); Butikken og bageriet ligger lige bag om hjørnet; Promenade / centrum med restauranter, barer, caféer, apotek, supermarkeder mv er inden for gåafstand. Hver af vores 3 lejligheder A2 2 (51 eller 60m2) består af et soveværelse med en dobbeltseng, en gang, et badeværelse med toilet og et brusebad, en stue med køkken, spiseplads og stor sovesofa (til 2 personer) og en stor terrasse med havemøbler. Alt tilbehør er gratis for dig: trådløst internet, parkering, pengeskab, hårtørrer, kaffemaskine, satellit-tv, aircondition / varme og meget mere. Lejlighederne 2 og 3 har desuden hver en privat have med fignttræer. Lejlighed 3 deluxe har også udvidet til en vinterhave med spiseplads og tilbyder desuden opvarmning på marmorpanel, vaskemaskine og privat grill.
Læs mere IndkvarteringsenhederCheck-in: 14 timer (i højsæsonen: kun på lørdage) Check-out: 10 timer (i højsæsonen: kun på lørdage) Forskud: 100 € / uge
Turistskat er ikke inkluderet i prisen.I hver af lejlighederne finder du selvfølgelig håndklæder, sengelinned, tørretumbler, køkkenredskaber (herunder kaffemaskine, køleskab osv.) Og meget mere. WiFi, aircondition og parkering er gratis.