Ferielejligheder Grgic -
Krk Baška - Kroatiske øer

priser fra € 60 per nat Primorska 4, Krk Baška

Detaljeret beskrivelse

Vores 4-stjernede lejligheder er beliggende i 2. række i Zarok-området, beliggende i en rolig beliggenhed og med udsigt over havet. Vela Beach ligger kun få skridt væk (50m); Butikken og bageriet ligger lige bag om hjørnet; Promenade / centrum med restauranter, barer, caféer, apotek, supermarkeder mv er inden for gåafstand. Hver af vores 3 lejligheder A2 2 (51 eller 60m2) består af et soveværelse med en dobbeltseng, en gang, et badeværelse med toilet og et brusebad, en stue med køkken, spiseplads og stor sovesofa (til 2 personer) og en stor terrasse med havemøbler. Alt tilbehør er gratis for dig: trådløst internet, parkering, pengeskab, hårtørrer, kaffemaskine, satellit-tv, aircondition / varme og meget mere. Lejlighederne 2 og 3 har desuden hver en privat have med fignttræer. Lejlighed 3 deluxe har også udvidet til en vinterhave med spiseplads og tilbyder desuden opvarmning på marmorpanel, vaskemaskine og privat grill.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 60 per nat
ID: 62036 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (51 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 62037 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (51 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 62038 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (60 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Check-in: 14 timer (i højsæsonen: kun på lørdage) Check-out: 10 timer (i højsæsonen: kun på lørdage) Forskud: 100 € / uge

Turistskat er ikke inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 50 m
  • Strand 50 m
  • Bycentrum 1 km
  • Dagligvarer 60 m
  • Restaurant 40 m
  • Læge 800 m
  • Apotek 1.4 km
  • Bank 40 m
  • Posthus 1.4 km
  • Lufthavn 45 km
  • Lystbådehavn 2 km
  • Sportsaktiviteter 500 m
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

I hver af lejlighederne finder du selvfølgelig håndklæder, sengelinned, tørretumbler, køkkenredskaber (herunder kaffemaskine, køleskab osv.) Og meget mere. WiFi, aircondition og parkering er gratis.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Grgic annonce er blevet set 0 gange siden 67282
Zdravko Grgic Annoncering idet 2019
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Grgic
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region