Turistskat er inkluderet i prisen.
Lejligheden er fænomenal! fantastisk udsigt over havet og byen Cres! store værter! smuk by!
Studiet er rummeligt, rent, smagfuldt indrettet og funktionelt. Stor terrasse med smuk havudsigt, ligesom på billedet. Værterne er venlige og diskrete, haven er meget flot indrettet. Jeg anbefaler!
Pæn indkvartering, fantastisk beliggenhed og en smuk udsigt fra terrassen. Venlige og imødekommende værter. Anbefalinger til alle!!
Studio ren, pænt dekoreret, stor terrasse. Ejeren er meget venlig. Anbefalede !!! Drago og Florjana
Fremragende og komfortabel indkvartering, venlige og diskrete værter, der altid er der, når du har brug for dem, indholdet af lejligheden (og studio green), hvor vi var sidste år, opfyldte fuldt ud de behov, vi havde. Fra balkonen en smuk udsigt over bugten, og om natten endnu smukkere til stjernerne! 5 minutters gang til stranden! Indkvartering og værter at ønske!
Fremragende indkvartering, upåklageligt rent, sikret parkering, smuk have. Ejerne er meget venlige og gæstfri, Mr. Pino instruerede os, hvor de smukke strande er, og hvor det kan betale sig at tage hen. Oprigtige anbefalinger. Vi gentager også vores ferie næste år.
Det var meget rart på øen og den indkvartering vi var i, ren, pæn med alt hvad vi havde brug for, bidrog også til det. Terrassen er smuk, behagelig og udsigten over havet og byen, perfekt. Haven er smuk og alle i middelhavsvegetation. En oprigtig anbefaling.
Sidste år i den 8. måned boede vi i en række lejlighed for første gang. Vi er glade for indkvartering, behagelige og vidunderlige værter såvel som selve øen. Vi gentager også vores helligdage i år.
Studio Lila er pænt dekoreret, rent med en smuk havudsigt og i betragtning af at det er et meget rummeligt studie. Ejerne er meget venlige, pænt anlagte omgivelser, generelt ros! Jeg vil bestemt gentage mit ophold i denne by med dem.
Lejligheden har opfyldt forventningerne i alle henseender. Ubesmittet renlighed, ny og smagfuldt indrettet lejlighed, ejere af varmt og diskret, have fuld af forskellige plantedæksler. Ejerens ejendommelige kok har afsluttet sin erfaring. Stranden er nær, stille og fuld af duftstoffer af planter, ligesom den meget ø Cres, som er en følelse for naturen. Vores ophold er forblevet i vidunderlig hukommelse af mange grunde, og vi vender tilbage for første gang. Stor anbefaling og tak for din oplevelse!
Vi anbefaler til alle, der ønsker at problemfrit installere fred i området, nærhed til stranden med skygge og nærhed til byen. Stranden er mindre end fem minutter, vandet er meget rent. Cres øen som byen og overraskende skønhed. Pino og Dubravka er en mand med et stort hjerte og venlighed! Vi kommer tilbage.
Fremragende indkvartering i app-in til 4 personer (07 / 2017.g.), Havudsigt fra terrassen, og alle upåklageligt rene, fuldt udstyret køkken, håndklæder, sengetøj, air-condition. Værter meget venlige og diskret. Sinisa, Kroatien
Store placering, meget venlige ejere, lejlighederne er i god stand, når du vågner op du har guld værd udsigt over havet eller om aftenen ved solnedgang :) placering er meget tæt, så du kan gå på en dejlig gåtur hver aften. I nærheden er der flere smukke steder til svømning. Kort sagt, hvis generaliseret - Definitvino anbefale det!
Smukke sted, Pino og hans kone er store mennesker, altid til rådighed til enhver tid. ren og meget hyggelig lejlighed med at få alt til rådighed. Vi havde en stor tid anbefale det. Så også meget tæt på alle tjenester supermarkeder butikker.
House familien Buničić er beliggende i en rolig del af Cres. Den smukke sandstrand, med masser af skygge er en 3-minutters gang fra lejligheden. Byens centrum kan nås på omkring ti minutters gang. Lejligheden er komfortabelt, rummelige og perfekt pæn og ren. Værelserne er ikke kun udstyret med absolut alt tilbehør, er de også dekoreret med en masse små, nøje udvalgte detaljer, der passer perfekt ind i det indre. Sea Cres bugt med stor Teresa slapper af og gør gæsternes komfort. Værter er venligt, stille og diskret, men altid til stede, når du har brug for hjælp eller nogle råd. For 10 dage ophold, havde vi ikke nogen indvendinger og uden spor af at tænke på alle, der ønsker at holde ferie på øen Cres anbefale denne indkvartering.
Vi opholdt sig i Hus Pino og Duda i den første uge af august, var vi i tredje med en 10 år gammel pige. Vi var imponerede fra lejligheden rene med nye møbler og et fuldt udstyret køkken bare om noget. Heller ikke de manglede linned og asciufamani og aircondition selvom lejligheden og "godt ventileret og har en vidunderlig terrasse x spise om aftenen med en betagende udsigt over havet. Men frem for alt, "vi elskede følelsen af fortrolighed 'bevist takket være de to ejere, Duda og især Pino, med hvem vi har ofte haft mulighed for at chatte, en af de mennesker, som du ved, at du beriger tabte eller ikke lide ham. Vender tilbage til huset, og 'beliggende på en lille bakke nær minimarked shopping, men også tæt på marinaen, kun 5/6 minutters gang. Det er et godt udgangspunkt for at besøge strandene på øen. Vi anbefaler hus Pino og Duda og håber at vende tilbage næste år med vores venner, som er år, at vi kommer tilbage. 10. Rating gæstfrihed Tak var meget kær. Pamela Francisco og Paola fra Milano
En perfekt ferie takket være de store lejligheder og en stor værtinde. Alt var rent og virkelig pænt dekoreret. Vi følte så behagelig. Den Bunicic familien har tog sig godt af os og opfyldt vores ethvert behov. De er super søde og hjælpsomme. Anbefales meget !!! Vi vil være tilbage.
Tak for dine komplimenter. Vi glæder os til at se dig igen :)
Hver eneste lille ting var på plads. Vi anbefaler på det kraftigste.
Dette år vi bookede for første gang lejlighed på Bunicic familien. Vi var imponerede over den gæstfrihed, de smukke omgivelser og den høje kvalitet indkvartering. Indkvarteringen har en vidunderlig udsigt over bugten Cres, beliggende i et roligt, men tæt på centrum og tæt en smuk strand egnet familie. Lejlighederne ligger i en velholdt hus med Botany og er den reneste vi nogensinde har besøgt.
Yderst venlige ejere, smukke omgivelser, moderne og ren lejlighed, smuk udsigt og luft guld værd :) - hvad mere kan du stadig ønsker? Om aftenen kan du nyde en kort gåtur til byens centrum, hvor du kan finde god mad, drikke og altid venlig service. Du kan besøge mange smukke strande i nærheden, og på hele øen (Kovačine, Valun, Martinscica ...). Alt i alt en fantastisk ferie, ville det være glade for at gentage igen :)
Den kæreste og jeg var meget tilfreds med alt :) venlige ejere, Pino meget glad for at fortælle, hvor de smukke strande, og hvor det betaler sig at gå se en form for interesse på øen Cres. Studio er også godt, især den smukke udsigt fra terrassen. Alt er som det skal være.
Hvert år vi gå andre steder, et andet sted, på en anden ø for at se dig og få at vide så mange steder. Så vi er allerede i sommeren udvej af mange forskellige lejligheder, og vi må sige, at denne lejlighed var langt fra den smukkeste af alle. Nyt udstyr, ren, udstyret med masser af kærlighed og en følelse af æstetik og detaljer. Smukke terrasse med udsigt over byen og bugten Cres. Huset er i en meget gunstig position, da det er til byens centrum kun et par minutters gang, samt til byen stranden, som er ren og ordentlig. Skygger på stranden er nok. Ellers valg af strande i umiddelbar nærhed af store - for eksempel på den anden side af bugten, hvor du kan gå at gå eller cykle langs arrangeret stier langs havet, eller i bil, også af gode veje. Sama huset og dets grønne omgivelser er meget smuk og har en afslappende effekt. Rigelig parkering. Ferie i Dubravka og Pine varm priporočava. Lidija og Vojko Flego
Vi har opholdt sig med Bunicic familien allerede 3 gange og vil komme igen i en ikke så fjern fremtid. Huset er beliggende i en dejlig grønne omgivelser, kun 5 minutters gang fra den meste stille stenstranden og 10 minutter fra et supermarked og pizzeria (very nice) .Det 's også ikke langt fra landsbyens centrum. Studiet er meget smagfuldt indrettet og udsigten over bugten fra balkonen er smukkest. Vi 'd gerne tage nogle venner af os til dette charmerende sted. Værter er meget venlige og hjælpsomme i enhver henseende.
Fremragende indkvartering for en familie af 4, c 'er en smuk terrasse med en smuk udsigt over havet. l 'Lejligheden er meget ren, har alt, du behøver, herunder viskestykker og dug og sæbe, l ' bolig er velholdt og moderne møbler. I nærheden ligger et stort supermarked og to restauranter. Byens centrum er ca. 1 km, men det er en let og behagelig gåtur. Havet er 3 min gåtur. ejere er meget hjælpsomme og venlige, taler engelsk og italiensk. Jeg anbefaler denne indkvartering for familier eller par. l 'ø er enkel, ren og rolige der ' s natteliv, men alt du behøver for at slappe af og nyde havet og solen.
L 'gæstfrihed og venlighed af ejerne afspejler omsorg, vi har for de lejligheder, vi tilbyder. Holdes pæne og rene, med nice, linned, som jeg aldrig har fundet andre steder. Har du føle sig hjemme, med den forskel, at du har en fantastisk udsigt og en solnedgang, der vil forblive i mit hjerte. fantastisk beliggenhed, quiet. Du kan ikke ønske sig mere.
Ejere til rådighed, gæstfrie og venlige. lejligheden ren og komplet med alle bekvemmeligheder. placering og betagende udsigt
beskrivelsen af 'lejlighed og billederne svarer til virkeligheden ' s lejlighed blev grundigt rengjort, i god stand og velplejet. l 'velkomst fra ejerne var fremragende, apartment blev anbefalet til mig, og jeg igen ville anbefale til andre. landet meget sød og nem Please join gåtur tilbyder alle former for faciliteter, supermarkeder, butikker, barer, gode restauranter (vi spiste på restaurant Belona god kvalitet og pris), men pizza var god. Folk var venligt. Min mand og jeg tilbragte en vidunderlig tid i Cres vi ønskede ikke noget.
Vi har brugt som Kroatien fans i juli 2014 vores ferie med familien Bunicic i byen Cres. Mr. og Mrs. Bunicic var altid meget venlige og hjælpsomme værter. Vores lejlighed var moderne og meget ren. Med den fantastiske terrasse fandt vi faktisk foran alt, for at afslutte aftenen hyggelig. Byen Cres selv er ikke stor, men tilbyder flere muligheder her og der alle slags. Men det er ikke at blive sammenlignet med turisme magnet Mali Losinj. Konklusion: Venlige og nice værter med velholdte gæstelejligheder i en smuk placering. Der spillede i juli 2014 vejret skøre, ingen kan påvirke.
Vi som Kroatien fans, og de fleste af Losinje Øhav, tilbragte vores ferie i 2014 i den lille by Cres. Bortset fra den meget omskiftelige og til tider meget regnfulde vejr, tilbragte vi to meget behageligt uger ferie ved vores værter. Mr. og Mrs. Bunicic var meget venlige og imødekommende. Ejendommen (App. Red) var moderne, smagfuldt indrettede og meget ren. Den smukke balkon viste os ved enhver lejlighed, hvor smuk bugten Cres. Konklusion: En vellykket, afslappet ferie med meget søde og hjælpsomme værter i en komfortabel ferie hjemme.
Lejligheden er virkelig pænt møbleret og ryddeligt. De fleste af os kunne lide balkon med udsigt over havet. Værter er venlige og hjælpsomme, og Mr. Pino har givet os en masse oplysninger og anbefalinger, du har brug for at besøge på øen Cres. Jeg kan varmt anbefale det :)
Apartment nice, rene og komfortable. Beliggenhed med smuk udsigt over bugten, i et roligt område, tæt på supermarked og omkring 15 min. fra centrum af Cres. Venlige og hensyn ejere.
Vi anbefaler alle til at bo i en af lejlighederne i Pine. Vidunderlig ferie lejlighed, smukke, ren og meget praktisk at downtown. Ejerne var meget gæstfrie og venlige. Vi vil helt sikkert vende tilbage, fordi det var perfekt:-)
Vidunderlige 12 dage på øen Cres i lejligheder Pino, vores valg var Studio B. En helt ny og moderne, komfortable og rummelige, udstyret med alt kundernes behov i lejligheden ferie. Stor terrasse med udsigt over byen, Istrien og Kvarnerbugten. Timer og timer vi brugte på det absorbere hver stråle, det blå hav, friskhed af formiddagen, solnedgange. Placeringen af huset er i en fremragende beliggenhed, mellem havet, marinaen Cres. Stranden ligger 3 minutters gang fra Cres 15-minutters gåtur langs kysten og gennem byen. Ideel til afslapning og afslappet sightseeing. Med al den komfort, vi får et valg af studios, denne mængde er vidunderlige gæstfrihed og venlighed af værten er hvad omskriver vores ophold i deres hus. Virkelig en vidunderlige mennesker gør sin tjeneste til at tænke ud af deres næste ferie ikke ønsker at tilbringe noget andet sted, men bare for dem. Hjertelig tak for at give os den kongelige behandling i stor bolig, med den bedste terrasse og smuk udsigt, i det smukkeste sted på øen. Vi vil være tilbage, sikker !!!
Vi har brugt vores ferie i Cres og vi reserveret denne lejlighed: det var så rart, ren og meget lyse. Perfekt terrasse hvor vi kunne se Cres Bay. Så vidunderligt ved solnedgang! Køkkenet er meget udstyret, hvis du ønsker at lave mad. Den første dag, da vi ankom, ejerne gav os nogle pot urter så duftende ... Cute! Tak en masse til Pino og hans kone! Vidunderlige ophold!
Lejligheden hvor vi opholdt sig var ren, nydelig, moderne og smagfuldt indrettede - ligesom billedet vist i annoncen. Badeværelserne var håndklæder og toiletpapir. Køkkenet er stort nok var nok enheder, selv viskestykker, opvaskemiddel. Du behøver ikke deres strøelse, er der også ekstra tæpper (tæpper). Terrassen er vidunderlig; vzpenjajočo med vinstokke; tilbyder en udsigt over hele bugten. Omkring huset er en omhyggeligt reguleret miljø - en masse Middelhavet vegetation, vin. Det er indlysende, at ejeren af hjertet tage sig af huset og dets omgivelser er venlige, diskret og indsats for deres gæster. Lord du vil venligt rådgive hvad øen kan ses. I nærheden er to butikker er åbne hver dag, og restaurant (pizzeria). Den landsby, hvor denne lejlighed er kompakt og roligt, for det meste har lejligheder her. Stranden er tæt ved, bare drop det ned ad vejen, men det er lille. Jeg anbefaler stranden på den anden side af bugten (igennem) eller på campingpladsen, hvis du er uden en bil / båd. Byen Cres er bedst udforskes til fods, da det er ikke langt, men der er stadig ikke noget problem med parkering. Kort sagt, jeg anbefale denne lejlighed til alle, der ønsker at tage en pause fra hverdagen, og de er stadig vigtigt, hvor man kan bo på ferie.
Vi tilbragte en uge og 'lejlighed gjort os føler sig hjemme, smagfuldt indrettede, meget praktisk, meget god ren, komplet med alle de bekvemmeligheder. L 'gæstfrihed pradroni hjem var usædvanlige. Jeg vil gerne tage vores kæreste venner.
Præcis som beskrevet, men meget pænere end forventet. Meget centrale og placeret mellem marinaen og downtown. Så godt som beliggenhed for at udforske hele 's ø indtil Lošinj Punta Kriza, ikke at være forpasset. Den spektakulære udsigt over bugten. Mennesker meget venlige, meget hjælpsomme og venlige. Det familiedrevne fulgt med stor opmærksomhed til detaljer. Folk virkelig anbefalelsesværdige, tak igen! Mark og Roby
Indkvarteringen er komfortabel, lyse, rene, behagelig, med mobiglio nye, matchende forventninger. den levende terrasse er smuk, en styrke 's lejlighed: som i bjergene, havudsigt fra hotellet er second to none. tjenesten leveres af ejeren var upåklagelig: pax var venlige og nacn, altid bekymret over velvære 's vært, uden at være påtrængende. en kort afstand er på stranden, to supermarkeder, en god restaurant. området er roligt, væk fra byens larm, som stadig kan nås med en kort gåtur.
Hvis du er på udkig efter ro, ro, venlighed, komfort og en smuk hav ved dine fødder, du er i det rigtige sted!
Vi var meget tilfreds med installationen. Komfortabel, rene og ryddelige omgivelser. Venlige mennesker!
Det ideelle sted at tilbringe den bedste ferie du kunne ønske. Aappartamenti nye og rene, opmærksomhed på detaljer .De Ejerne er nyttige og opstalde til enhver rimelig anmodning.