Ferielejligheder Vicić -
Crikvenica - Kvarner

priser fra € 37 per nat Ribarska ulica br.21, Crikvenica
Gæstevurdering Baseret på
6 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Ivanka Vicić Annoncering idet 2013
Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

CRIKVENICA - APP VICIĆ til 2 - 6 personer, grupper op til 50 personer SÆSON 2024, KAMPAGNE 01. og 06. måned favorabel med rabat. Afstand til strandene og centrum 200 - 300 meter Udstyr: WiFi-TV, privat parkering, grill, aircondition

Indkvarteringsenheder
Priser fra € 42 per nat
ID: 37177 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (36 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 42 per nat
Priser fra € 42 per nat
ID: 22390 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (50 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 42 per nat
Priser fra € 48 per nat
ID: 22393 A4 Ferielejligher til fire personer (60 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 48 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Turistskat er ikke inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 300 m
  • Strand 300 m
  • Bycentrum 300 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 500 m
  • Apotek 300 m
  • Bank 300 m
  • Posthus 300 m
  • Tankstation 200 m
  • Busstation 300 m
  • Jernbanestation 30 km
  • Lufthavn 30 km
  • Lystbådehavn 300 m
  • Sportsaktiviteter 300 m
  • Diskotek 300 m
  • Kasino 300 m
  • Nationalpark 30 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Vicić annonce er blevet set 0 gange siden 276656
Ivanka Vicić Annoncering idet 2013
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Italiensk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Vicić
Gæstevurderinger
F
Fantastisk! 5/5
Familija Davidović Kaisersesch ,
Opholdt sig ind A4 , August 2023 | Venlighed, familiær atmosfære

Lejligheden, hvor vi tilbragte 10 smukke dage, ligger i en stille gade, meget godt placeret, kun 5-10 minutters gang til stranden eller byens centrum, uden store, trættende opkørsler. Mr. og Mrs. Vicić er meget venlige værter, altid klar til at hjælpe. Vi er dem meget taknemmelige for den vidunderlige, velkendte følelse, som kun var med til at gøre vores ophold i Crikvenica til et virkelig smukt minde. Lejligheden er virkelig stor, med to soveværelser og et stort badeværelse. De bedste hilsner til Vicić-familien og alle anbefalinger fra vores side.

Anmeldelsen er oversat fra serbisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnTurister uden bilSightseeing
V
Fantastisk! 5/5
Veronika Lipník ,
Opholdt sig ind A4 , Juli 2023 | Fantastisk ferie

Stor og komfortabel bolig. Vi var her med børnene, og det var fantastisk. I en stille gade, hvor der næsten ingen biler er. Kort afstand fra stranden, cirka 5-10 minutter til fods, og lige ved siden af ligger centrum, hvor der er mange attraktioner, butikker, promenader,... En vidunderlig ferie for mig. Toilet og bad på stranden, alt betalt 1 euro.

Anmeldelsen er oversat fra tjekkisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børn
S
Fantastisk! 5/5
Slavonka Kutjevo,
Opholdt sig ind A2+2 , Juni 2022 | Vidunderlig ferie!

Vi boede 5 dage hos meget venlige værter. . . Damen er meget venlig og kommunikativ ... Lejligheder pæne og rene .... udsigt fra terrassen ... ubeskriveligt ... Jeg anbefaler oprigtigt....

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Familier med børn
T
Fantastisk! 5/5
Tonkica SB,
Opholdt sig ind A2 , August 2021 | Store lejligheder, jeg anbefaler alle

I den 8. måned i 2021 var vi i Vicic -lejligheder. Vi var i en studiolejlighed til 2 personer, ren, pæn lejligheden har alt hvad du behøver. I nærheden af butikken Plodine, let gåtur, strand i nærheden, stille gade bare til hvile. Vicic -familien er meget venlige mennesker, vi blev mødt af fru Ivanka, en meget interessant og omgængelig person. Hilsen fra Tonkica fra Slavonien

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnTurister uden bilSightseeing
D
Fantastisk! 5/5
Dana Timisoara,
Opholdt sig ind A2 , Juni 2020 | Fantastisk ferie i Crikvenica

Dejlig beliggenhed til en ferie i Crikvenica.

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Familier med børn
D
Meget godt 4/5
Dejan Crikvenica,
Opholdt sig ind A2+2 , Juli 2017 | Lejlighed Vicic

Fremragende ophold i lejligheden. Nice ejere, hvem vi gerne meget. Vi anbefaler til alle, der ønsker en dejlig hvile i Crikvenica at vælge deres lejlighed, fordi de ikke vil være ked af.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Familier med børn
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer