Fuldt og moderne udstyrede lejligheder i et roligt område med en smuk udsigt over havet, der strækker sig helt til Kornati. Lejlighederne ligger i anden række til havet, så du behøver kun at tage trappen ned til havet, hvor der er asfalterede strande, krystalklart hav og skøn skygge og duften af fyrretræer. Og i umiddelbar nærhed er der en stenstrand, som er et sandt paradis for børn. Alle vores lejligheder har sikret parkering, og gæsterne kan også bruge den fælles grill. Restauranter og caféer på stranden er 5 minutter væk. , og den nærmeste butik ligger 10 minutters gang væk.
Læs mere IndkvarteringsenhederVed reservation af lejligheden betales depositum som aftalt, samt hele opholdets beløb ved ankomst. Prisen inkluderer ikke en ekstra seng, som er €10 per person per dag. Gratis internet. Indtjekning: kl. 14.00. Udtjekning: kl. 10.00
Turistskat er inkluderet i prisen.Ved ankomsten får vores gæster en velkomstdrink. Muligheden for en organiseret tur til de nærliggende øer eller til Kornati, derefter cykle langs den arrangerede cykelsti rundt om Vranasøen, leje en båd eller båd i den nærliggende bugt.