For sand fornøjelse i sol og hav. I første omgang af et lille malerisk sted, og samtidig i oase af kystnære intimitet. Egen parkering og solbadning med forfriskninger i havet til enhver tid!
IndkvarteringsenhederBetaling ved booking er 30% tilbage på dagen for lejlighedens overtagelse. Indgang til lejligheden fra 14.00 h, afgang fra lejlighederne indtil kl 10.00. I perioden uden for højsæsonen for et ophold længere end 14 dage 10% rabat. Regelmæssig rengøring og parkering er inkluderet i prisen. Ekstra rengøring opkræves mod tillægsgebyr.
Turistskat er inkluderet i prisen.Mulighed for at leje kajakker eller både. Mulighed for at ankomme af kære gæster i lufthavnen på Krk.
Boris er super dejlig, lejligheden er fantastisk Alt perfekt Meget dejlig ferie Hvert år igen
Lejligheden er perfekt ren! Placeringen af lejligheden er ideel, stranden ligger 2 minutters gang væk. Men du kan også svømme lige foran lejligheden. Denne lejlighed var perfekt til os og vores tre-årige dreng. Køkkenet er udstyret til at tilberede måltider, du behøver kun basale ingredienser. Klimaanlægget fungerer fantastisk. Pladsen på terrassen er enorm og fantastisk til at nyde med børn! Parkering er lige ved siden af huset!