Ferielejligheder Villa Mare -
Vis Komiža - Kroatiske øer

priser fra € 60 per nat Vrh gospe 10, Vis Komiža
Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Vi tilbyder 6 nyrenoverede lejligheder (2 1) med privat parkering, separate indgange og balkoner med udsigt over havbugten og nærliggende øer. Vi ligger få minutter fra centrum og byens strand. Ideel til at slappe af i et miljø fyldt med fuglesang og lyden af bølger.

Indkvarteringsenheder
Priser fra € 60 per nat
ID: 14716 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (40 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 14717 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (40 m2)
InternetTVSatellit-tvHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 14719 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (40 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 14718 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (40 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 14720 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (40 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Opholdsafgift er inkluderet i prisen. Hver af vores lejligheder kan højst huse 3 personer - uanset alder. Reservationen anses for gyldig, efter at der er foretaget en forudbetaling på 30% til vores konto. Betaling af overnatningsreservationen bekræftes via e-mail. Resten af beløbet betales ved ankomst. Hvis gæsterne annullerer reservationen af overnatning i lejlighederne, tilbagebetales forudbetalingen ikke. Den kan bruges til næste reservation. Lejlighederne er ledige på ankomstdagen fra kl. 14.00 og på afrejsedagen til kl. 10.00. Husdyr på forespørgsel.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 50 m
  • Strand 50 m
  • Bycentrum 300 m
  • Dagligvarer 300 m
  • Restaurant 300 m
  • Læge 500 m
  • Apotek 500 m
  • Bank 500 m
  • Posthus 500 m
  • Tankstation 10 km
  • Busstation 400 m
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Villa Mare annonce er blevet set 0 gange siden 83480
Katarina Popović Annoncering idet 2012
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Villa Mare
Gæstevurderinger
R
Fantastisk! 5/5
Rina Domžale,
Opholdt sig ind A2+1 , Maj 2013 | Domzale / Slovenien

Lejligheden Villa Mare Jeg tilbragte 16 dage i begyndelsen af ​​juni 2013. Placeringen af ​​lejligheden er fantastisk og meget behageligt ophold. Placeringen selv tilbyder på stranden, hvilket er under lejlighederne er også mange vandrestier, kort, meget velegnet til en aktiv ferie. Lejlighederne er nye og meget ren. Værterne er meget venlige og gæstfri. Stærkt anbefale det!

Anmeldelsen er oversat fra slovensk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnTurister uden bilRomantikerePersoner med kæledyrSightseeing
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region