BEACH 50 m To lejligheder, moderne møbleret og udstyret, aircondition, ANDEN række til havet, i et roligt område, grønne områder, fyrretræer, Wi-Fi internet, pengeskab, LCD-SAT TV, sengelinned, håndklæder. Lukket PARKERING, GRILL. En 4+1 1. SAL - ID:14981 hav- og haveudsigt, 2 soveværelser med dobbeltsenge, 56m2 + 16m2 terrasse. Sofa 160x200 i stuen. Køkken retter, 4 gas, el-ovn, mikroovn, opvaskemaskine, frostfrit køleskab med fryser, filter kaffemaskine, elkedel, brødrister. Badeværelse med bruser og toilet, gulvvarme, vaskemaskine. En 4+1 HØJ STUE-ID:14982 hav- og haveudsigt, 2 soveværelser med dobbeltsenge, 50 m2 +25 m2 overdækket terrasse. Sofa 130x200 i stuen. Køkken, el 4 induktionsplader, el-ovn, opvaskemaskine, frostfrit køleskab med fryser, vaskemaskine, filterkaffemaskine, vandvarmer, elkedel. Badeværelse med bruser og toilet, gulvvarme, el. varme, 2 klimaanlæg, stor overdækket terrasse. Kontakt: spørgeskema, WhatsApp,
Læs mere IndkvarteringsenhederForudbetaling min 30%, resten (kontant) umiddelbart ved ankomst eller 3 dage før ankomst til IBAN Check ind fra kl. 14. Check ud indtil kl. 9.30
Turistskat er inkluderet i prisen.Mulig afbestilling senest 40 dage før ankomst for en meget tidligere reservation og tilbagebetaling af 100% af forudbetalingen.
LITEN HUND på forespørgsel med ekstra omkostninger. Organisering af transport fra Rijeka lufthavn, Mulig brug af tørretumbler 1x under opholdet UDEN ekstra omkostninger. Dampsauna mod ekstra gebyr.
En smuk rolig ferie i den øverste lejlighed med udsigt over havet. Terrassen er godt skyggefuld. Kære hjælpsomme ejere, lejlighed ren, veludstyret. Et stykke hav (50m), hvor man direkte kan svømme, og en bar har været åben her siden slutningen af juni. En fremragende restaurant 400 m væk (langs havet). Tak, og vi kommer gerne tilbage igen.
Lejligheden er meget klar og lukket til havet. Værten er meget venlig.
Hvis du vil opleve en afslappende ferie med en dejlig værtsfamilie i en moderne lejlighed på Krk, er dette det rigtige sted for dig. Et smukt hus, venlige værter, kun tre minutter fra stranden. Hvad mere vil du have? Ikke noget. Malinska centrum kan nås med en dejlig gåtur langs havet (mange restauranter), og Malinska er et ideelt udgangspunkt for besøg i Krk, Baska, Vrbnik, .... Vi følte os meget komfortable og kan kun anbefale Atrium Apartments til alle. Åh ja, vores hund (der er velopdragen) fik en varm velkomst. PS: Værten Vladimir's madlavningsevner er et insider -tip!
Fremragende, moderne lejlighed i et smukt hus nær stranden. Lejligheden er meget veludstyret og upåklageligt ren. Terrassen med udsigt over havet, omgivet af fyrretræer, er placeret over husets smukke gård. Sengene er meget komfortable, aircondition i hvert værelse, myggenet på vinduerne. Bilen kan parkeres i gården. Stranden er meget tæt på - sten- og betonstrand, har brusebad, toilet og cafe. Der er andre strande i nærheden, så alle kan finde noget for sig selv. Værterne er ekstremt venlige og venlige mennesker, de bor i husets stueetage. De blev især venner med vores yngste søn på 2,5 år. De tilberedte en meget velsmagende frokost til os - grillet fisk med salat. Alt i alt var vi virkelig tilfredse!
Fremragende, rummelig, moderne, veldesignet, meget veludstyret, meget ren og velholdt lejlighed ovenpå med en enorm terrasse med havudsigt. Stærk og stabil wifi, velfungerende aircondition i alle rum, masser af varmt vand. Meget veludstyret køkken, komplet med gaskomfur og sofistikeret elektrisk ovn, stort køleskab med stor fryser. Behagelig og ikke-knirkende seng. Der er kun to lejligheder i huset, værterne bor i kælderen. Huset ligger i en stor og velplejet have, de store fyrretræer giver naturlig skygge. Gaden er stille og velholdt, der er ingen gennemgående trafik, fordi det er en blindgyde. Du kan parkere i haven. Havet ligger 5 minutters gang fra huset, grus og langsomt uddybende, ikke farligt for små børn, ca. 10 minutter fra stranden i den modsatte retning (ideel til små børn), hvor liggestole og parasoller kan lejes, men træerne giver også skygge. Dusjer flere steder på stranden. Der er flere restauranter i området, havnen og promenaden er ca. 30 minutters gang fra huset. Vi handlede den store shopping i Lidl i Krk, som er ca. 12 km. Byen er et besøg værd. Det er et godt program at tage en sejltur til øen Cres. Den lille båd afgår fra havnen i Malinska og anløber byen Beli på øen. Byen ligger i IV. Ifølge legenden blev det opkaldt efter Bela. I dag er de næppe beboede, men det er værd at kigge på, fordi udsigten er meget hyggelig og smuk. Mira og Vladimir er meget venlige og opmærksomme værter, som du kan kommunikere med på tysk, men også på engelsk. Vladimir er en mester i kulbagning, han bagte god fisk til os, og Miras kage var også meget lækker. Vi er sikre på, at vi kommer tilbage!
Lejligheden er smuk, ny, rummelig og møbleret i stil. Terrassen har en smuk udsigt, og de omkringliggende træer giver naturlig skygge det meste af tiden. Hvis du ikke er ligeglad med, hvor du bor på ferie, er denne lejlighed og beliggenhed det optimale valg. Ejerne var altid tilgængelige, hvis vi havde brug for noget eller bare til en venlig chat. Dette er bestemt en af vores førende, afprøvede placeringer indtil videre.
Tak, fru Miriam, I var meget behagelige gæster Enhver udlejer skal være glad, hvis det er dit valg. Og din kommentar vil helt sikkert hjælpe andre med at vælge os til deres ferie. Velkommen tilbage. Mira og Vladimir
Meget flot lejlighed med en smuk terrasse og udsigt, ryddig, ren, rolig, meget tæt på stranden ... meget venlige ejere ... Jeg anbefaler ...
Vi ses og tak for den korte, men dejlige kommentar. Mira og Vladimir
Lejligheden er i en fantastisk beliggenhed med en smukt anlagt strand (beton med en skrånende indgang for handicappede og trapper og småsten), som bugner af faciliteter og har masser af skygge til enhver tid på dagen. Indkvarteringen er funktionelt indrettet og ren med en smuk stor terrasse, hvor du kan slappe af i skyggen hele dagen med lyden af bølgerne. Alle de nødvendige faciliteter er tilgængelige for dig, og værterne er ekstremt behagelige og altid tilgængelige! Jeg må også komplimentere sengen, den eneste, hvor jeg sov ærligt uden at være hjemme. Vi tilbragte sommeren med babyen, det er let at komme overalt med en klapvogn i skyggen, og lejligheden har en feeder og nok plads til en pude til leg og gennemsøgning, hvilket i høj grad forbedrede vores ophold. Tak til værterne!
Tak skal du have,!!!! omsorgsfuld ung familie, at vi var dit valg til din 2 ugers ferie med babyen. Vi er især glade for, at du sov behageligt. Vi prøver at vælge godt, ligesom for os. Kom igen, lyden af bølgerne og lugten af fyrretræ venter altid på dig. Velkommen. Dine værter LP Mira og Vladimir
Vi er allerede et par år gæster på Mira og Vladimir, vi hilste meget venlige og fremragende værter altid. I 30 år har vi stået til Kroatien - i Klancir var det indtil nu altid de smukkeste helligdage. Lejligheden er altid meget ren, det er alt det, du har brug for, frem for alt, er det meget rolig og afslappende. Vi værdsætter også den korte afstand til stranden og i byen Malinska. Ferie med fam. Klancir er meget stærkt. Werner og Ingrid Lutz
En vidunderlig ferie med kære venner til denne vidunderlige sted. Tak værter den hyggelige, afslappede, spontane atmosfære. Jeg vil anbefale alle, der leder efter sin feriemål, for at stoppe her, fordi det bestemt ikke vil gå galt. Lejligheden er fuldt udstyret, rent, pænt dekoreret og lugter af lavendel :) Rolig, rolig, gemt væk sted, som lige vil nyde både børn og voksne. Terrassen er rummelig og især kære for os. Mange, mange hilsner til kære værter og alle vi kender!
Tak Kľúčik familie (og Tarnoci) vi blev valgt for deres ferier. Kort om dem! Hver vært kan være glad, hvis det vil være deres valg. Tak for denne vidunderlige og kommentarer fra hjertet !!!
For hundrede og syttende gang, vi brugte vores korte ferie reserveret på Mira og Vlado. Den store terrasse og placeringen af huset er fantastisk, kun 50m til bugten og en kort gåtur langs kysten er havnen i Malinska. Værterne havde mødt os som altid varmt og godt taget hensyn til. Vi har genvundet fint os, desværre tiden var for kort. Vi vil være tilbage! Frank & Romy fra Gera / Thüringen.
Mange tak til Romy og Frank for behagelige øjeblikke af venskab med dig! Og tak for den fantastiske sorte øl! Fred og regeringen!
2 gange vi kan vært familie Klancir i Malinska, og var ikke skuffede. Lejligheden er meget ren og som beskrevet, er der kun få skridt fra havet. Meget flot, er, at lejligheden er beliggende i udkanten af Malinska er derfor meget stille og alligevel kan du gå i omkring 15-20 minutter i centrum. Hvem sætter ingen værdi på sandstrande i en meget flot placering er lige her.
Mange tak for sådan en dejlig anbefaling, og tak for din ferie, du ønsker at tilbringe sammen med os i 2015. Det er glæden ved hver vært. Se dig i 2015 !! Fred og Vladimir
For anden gang vi har brugt vores ferie i september / oktober på Mira og Vladimir. Lejligheden er udstyret med alt hvad du kunne behøver, er rene, lyse og rummelige. Fra den store terrasse har du en smuk udsigt over landskabet og blandt træerne kan man se havet. Billederne af lejligheden er korrekte, i virkeligheden alt er meget pænere. Træet foran huset er der ikke mere, så meget mere solen kommer på terrassen. Placeringen er fantastisk, kun 50m til bugten. Værterne var meget imødekommende Mira og Vlatimir tilbage og forkæle sig selv med en kage, grill og en velkomstmiddag på sit fineste. Vi har genvundet godt, det følte meget komfortabel og bliver definitivt tilbage. Frank & Romy fra Gera / Thüringen.
Vi havde vidunderlige ophold i lejlighed beliggende på 2. sal i et hus med en dejlig stor terrasse med udsigt over træer og Adriaterhavet See. Lejlighed ser ud som annonceret med fuld brug af køkken og opvaskemaskine og vaskeri på stedet. WiFi internetforbindelse og kabel-tv var også tilgængelig. Vores vært (Vladimir) plukket os op på Malinska busstoppested og kørte os til huset. Dette var meget nyttigt, da vi transporterer store bagage. Også Vladimir var så venlig og kørte os til nærliggende købmand ("Plodine"), hvor vi har købt dagligvarer for hele ugen. Under vores ophold Vladimir og hans kone Mirjana var stor værter, og de var meget modtagelige for vores spørgsmål og respekterer vores privatliv. Sidste dag af vores ferie blev mødt med frokost (udvalg af forskellige grillet kød og fisk), der er specielt forberedt til os. Samlet set vil jeg absolut anbefale Lejligheder Atrium til alle, der ser ind i en høj kvalitet privat indkvartering. Forhåbentlig vil vi være tilbage i de kommende år. Tak igen. Marijo med familien.
Vi opholdt sig i oktober kl Mira og Vladimir 2 vidunderlige uger ferie. Lejligheden er meget veludstyret med alt hvad du behøver, er rene, lyse og rummelige. Fra den store terrasse har du en smuk udsigt over landskabet og blandt træerne kan man se havet. Billederne af lejligheden er korrekte, i virkeligheden alt er meget pænere. Placeringen er fantastisk, kun 50m til bugten. Værterne Mira og Vlatimir er meget varm og forkælet med en kage, fårekyllinger og friskbagte croissanter. Vi har følt meget komfortabel og ville definitivt komme igen. Frank & Romy fra Gera
Vi tilbragte en vidunderlig ferie, ejerne Mr. Vladimir (Vlado for venner) og Mrs. Mira var virkelig fremragende, selvom de ikke taler godt 's Italian vi medtaget perfekt. l 'lejlighed er præcis som de billeder, rene med alt, hvad der kan bruges til madlavning, intet mangler, ' t endda kedel at gøre kaffe. sengetøj til badeværelset og natten er både ren og duftende. havet er 50 meter, stedet er stille. Bestemt vi kommer tilbage næste år.