Ferielejligheder Niessner -
Krk Malinska - Kroatiske øer

priser fra € 32 per nat Sveti Vid - Miholjice 138d, Krk Malinska
Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

I en rolig og grøn del af Svetog Vid ligger et privat dobbelthus med fuldt og funktionelt indrettede lejligheder til 2-6 personer. Alle lejligheder har egen terrasse, hvorfra man kommer ind i boligen. Ejerne bor i deres lejlighed i husets stueetage. I gården er der et stort bord med bænke og en grill. Parkering er i gården i skyggen under egetræerne. Det er 15 minutters gang til centrum af Malinska og 20 minutters gang til den første strand. Der er mange smukke strande, promenader langs havet og cykelstier i området. For dem, der leder efter sjov, ligger Diamant-natklubben i nærheden (ca. 2 km). Aircondition, turistskat, registrering, slutrengøring, satellit-tv, sengetøj, håndklæder, viskestykker, rengøringsmidler, svampe, toiletpapir og sæbe er inkluderet i prisen, og parkering og Wi-fi er gratis. YDERLIGERE OMKOSTNINGER: - Husdyr = 5 €/dag - 1 hund - Tøjvask = 3 €, - opvarmning fra 4-6 €/dag - Kun 1 nat er 30% DYRERE

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 47 per nat
ID: 56686 A3+1 Ferielejlighed til tre personer med ekstra seng (30 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 47 per nat
Priser fra € 62 per nat
ID: 56700 A4+2 Ferielejligher til fire personer med to ekstra senge (55 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 62 per nat
Priser fra € 55 per nat
ID: 65163 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (36 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 55 per nat
Priser fra € 32 per nat
ID: 65202 Studiolejlighed+1 Studiolejlighed til to personer med ekstra seng (15 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 32 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Check-in: fra 15:00 - 21:00, Check-out: indtil 10:00. Børn op til 2 år bor gratis, men de skal registreres, så hav deres dokumenter med. Reservationen bekræftes med indbetaling af 1/3 af det samlede beløb til vores bankkonto, og resten betales kontant eller til bankkontoen ved indrejse i lejligheden. Ved indrejse i lejligheden betales også et depositum på €100, som vi returnerer fuldt ud ved afrejse efter besigtigelse af lejligheden, hvis der ikke er nogen skade.

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afbestillingspolitik

- annulleret reservation inden for 30 dage før ankomst - VI REFUNDERER IKKE DET FORskudte depositum, - annulleret reservation 31 dage eller mere før ankomst - VI REFUNDERER 100% af forudbetalingen på din regning.

Afstande
  • Hav 1 km
  • Strand 1.1 km
  • Bycentrum 1 km
  • Dagligvarer 300 m
  • Restaurant 80 m
  • Læge 1.1 km
  • Apotek 1.1 km
  • Bank 1.1 km
  • Posthus 1 km
  • Tankstation 400 m
  • Busstation 1.1 km
  • Jernbanestation 35 km
  • Lufthavn 13 km
  • Lystbådehavn 1 km
  • Sportsaktiviteter 1 km
  • Diskotek 12 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Alle sportsaktiviteter såsom dykning, snorkling, tennis, ridning kan findes i nærheden eller på strandene. Det tilbydes også at leje almindelige eller elektriske cykler, leje scootere og firehjulede (qudra) og leje motorbåde eller kajakker. Og du kan også tage en båd til nærliggende øer.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Niessner annonce er blevet set 0 gange siden 67088
Smiljenka i Vladislav Niessner Annoncering idet 2018
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Slovensk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Niessner
Gæstevurderinger
V
Fantastisk! 5/5
Venegoni Milano,
Opholdt sig ind A3+1 , August 2019 | Forkæl dig selv med alt!

Jeg var her i august nye lejlighed meget godt vedligeholdt og meget ren. Ejerne har forkælet os i alt fra velkomstdrink til muslinger og endda vores hund blev forkælet med cookies. Ikke i nærheden af centrum, men for dette langt fra kaoset og meget stille ja, sov det meget godt. Jeg håber at vende tilbage snart, jeg anbefaler det.

Anmeldelsen er oversat fra italiensk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnBevægelseshæmmedde personerPersoner med kæledyrSightseeing
Forkæl dig med alt

Hej fru Nadia! Tak for en sådan dejlig kommentar. Vi er glade for, at du var godt tilpas med os. Vi er glade for at byde dig velkommen igen. Hej alle sammen! Smiljenka og Vlado

Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer