Ferielejligheder Lizatović -
Marušići - Split og dens omgivelser

priser fra € 70 per nat Put Čapule 13., Marušići
Gæstevurdering Baseret på
4 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

I landsbyen Marusici - Omis Riviera - hvorigennem passerer hovedvejen SPLIT - Omiš - SPLIT - Dubrovnik tæt på havet ligger i et sommerhus. Nedenfor huset er stranden. Huset har 5 lejligheder: - 2 lejligheder (4 + 1) ca. 45m2, - 1 lejlighed til 5 + 1 personer, - 1 lejlighed til 6 personer, - 1 lejlighed (stueetagen) til 8 personer. Fra 01.06.-20.06. ferie for en familie på fire 30 EUR / nat.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 100 per nat
ID: 15124 A4+2 Ferielejligher til fire personer med to ekstra senge (80 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 100 per nat
Priser fra € 70 per nat
ID: 15125 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (45 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Priser fra € 70 per nat
ID: 15126 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (40 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Priser fra € 70 per nat
ID: 15127 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (40 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Priser fra € 70 per nat
ID: 15128 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (40 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Betaling: - 30% forudbetaling - 70% ved ankomsten til lejligheden Ankomst er på 13.00, og forlade lejligheden på 10,00.

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afstande
  • Hav 80 m
  • Strand 100 m
  • Bycentrum 2 km
  • Dagligvarer 200 m
  • Restaurant 200 m
  • Læge 100 km
  • Apotek 10 km
  • Bank 10 km
  • Posthus 2 km
  • Tankstation 10 km
  • Busstation 35 km
  • Jernbanestation 35 km
  • Lufthavn 50 km
  • Lystbådehavn 10 km
  • Sportsaktiviteter 10 km
  • Diskotek 10 km
  • Kasino 10 km
  • Nationalpark 10 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

- Lej en båd, - Organisering af dalmatiske middag (fisk, bagning) - Hjemmelavet brandy, vin

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Lizatović annonce er blevet set 0 gange siden 139198
Jurica Lizatović Annoncering idet 2012
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tjekkisk
Sovakisk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Lizatović
Gæstevurderinger
L
Meget godt 4/5
Lidija Lörrach,
Opholdt sig ind A4+1 , August 2018 | Vandet er en drøm

Apartment var stor. Vi var der fra 14.8 til 21.8.2018. Der var ikke noget galt. Værterne havde et åbent øre for alt. Havet var det smukkeste, jeg nogensinde har været til. Og jeg har været meget i Kroatien. Vandet var så klart og rent. Bare en drøm. Børnene kan hoppe fra forskellige højder af klipper. Men du skal være opmærksom på at du har 150 trapper til stranden. Vejen til lejligheden er derfor udmattende. Den eneste gode ting er, at klatringen er i skyggen. For familier med små børn er stedet intet. På stranden havde udlejer et kammer, hvor du kunne deponere sine ting. Det var meget praktisk. Der var ingen cafe eller toilet på stranden. Lejlighederne ligger på en meget stejl og smal gade. Intet problem for gode chauffører og stærke biler. Parkeringen foran huset er meget god. Der er en butik på hovedgaden ovenfor. Vi havde begge lejligheder ovenpå. Begge havde store balkoner. Hvad jeg personligt beklagede at du ikke kunne fjerne adskillelsen på balkonen. Ellers ville vi have haft en fælles stor balkon. Vi kunne stadig spise sammen. Udenfor er der også siddepladser. En ovenpå lejlighed har en vaskemaskine. På nogle vinduer er der myggenet. Desværre havde vores soveværelse ingen blackout muligheder. Udsigten af ​​lejlighederne var fantastisk.

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børn
J
Fantastisk! 5/5
Jindrich Praha,
Opholdt sig ind A4+1 , August 2017 | Marusici 2017

Vi vil gerne takke dig for en smuk ferie, den tredje i dette sted. Indkvartering er i en rolig landsby på skråningerne af Biokovo-dækket pinjeskove, der falder til havet. Stenet strand byder på masser af privatlivets fred og smuk udsigt over havet og øen Brac. Den samme opfattelse har sin egen bolig. Lejlighederne er smagfuldt indrettet med et separat rum til børn og forældre. Værterne, Jure og Sandra er usædvanlige mennesker. Kind, gæstfri, med en sans for humor. De blev stukket i hjertet. Delikatesse er hjemmelavet vin og ristede blæksprutter og fisk. Jindřich Havránek familie.

Anmeldelsen er oversat fra tjekkisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikere
M
Fantastisk! 5/5
Martin Banska Bystrica,
Opholdt sig ind A4+2 , August 2015 | Marusici2015

Som hvert år (efter et par gange) på denne adresse. Behageligt miljø, familiær atmosfære, venlige mennesker. Aftenmøder, foredrag og mange andre vin, duften af ​​hav og fyrretræer. Sandrina have og Jure humor. For dem, der bare denne sultne. Tak Jure Martin

Anmeldelsen er oversat fra sovakisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikerePersoner med kæledyr
I
Fantastisk! 5/5
IVO KYSUCKE NOVE MESTO,
Opholdt sig ind A4+1 , August 2015 | super ferie 2014 og 2015

... 2015 Og det sidste år har vi (igen) kom under Jurica og Sandra i Marusici ... På vores godišnij ferie ... Det var os virkelig knows''super 98 '' jure fremragende forberede blæksprutte, fisk, rejer og Sandra ,,, ,,, Mister salat .. :))) vin og spiritus ,, hver morgen og vores šljiva..Super kombination for alle ,,, :)))) Hver morgen, når vi stod op hver nat, da vi gik til spavanije ,,, vi havde til at tale ,,: '' Sandra, godt du gift ,,, !!! Lejligheder rene og ryddelige og luft ,,, jure og Sandra ,, super par, kan vi tale alle fem !!! Atmosfære ***** Sandra as''ikona marušića '' Og jure som berekin fra Imotski :))))). Super mennesker .. Jeg hilser jer alle og ønsker kun det bedste, held og lykke og kærlighed i dit hjem. Ivo fra Slovakiet

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikere
Seneste annoncer
Ferielejlighed BilaLumbrela Brač Supetar, Kroatiske øer
Kućica uz More Sevid, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatiske øer
Ferielejligheder Vila Miranda Pašman Ždrelac, Kroatiske øer