Ferielejlighed Love & Family -
Marušići - Split og dens omgivelser

priser fra € 100 per nat Put Borka 21, Marušići
Gæstevurdering Baseret på
3 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Nyrenoveret fuldt møbleret 3 værelses lejlighed med terrasse og smuk havudsigt og parkering. Marušići er et lille roligt sted nær byerne Omis (13 km væk), Makarska (20 km) og Split (33 km). Huset ligger på den nederste havside af Adriaterhavsmotorvejen i en blind vej uden trafik, så sikkert for børn. Den smukke, naturlige stenstrand Borak med krystalklart hav og duften af omgivende grønt ligger kun 4-5 minutters gang væk. Der er ingen menneskemængde, fordi adgang kun er mulig for lokalbefolkningen og gæster på grund af begrænset parkering. Bakkerne/bjergene bagved, havet foran og det grønne derimellem giver en beroligende, behagelig og speciel følelse. Tæt på bjerget Biokovo (10 km), Sky walk-udsigt på Biokovo (20 km), Helligdom Vepric (18 km), Helligdom Medjugorje (70 km), byen Imotski med røde og blå søer (35 km), øen af Brac fra Makarska meget tæt på (20 km), samt øen Hvar fra Drvenik, samt andre dele af Adriaterhavskysten og øerne. Naturfænomenet Vruja-bugten, 3 km væk ad havet og vejen.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Mere information
Betaling og betingelser

Bestil venligst direkte via Whatsapp-beskeder. Forskudsbetalingen er 30 % af det samlede beløb. Det ideelle ankomsttidspunkt ville være lørdag efter kl. 12.00 og afgang lørdag indtil kl. 10.00. Ifølge overenskomsten kan det være anderledes. Det fulde beløb betales ved ankomst.

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afbestillingspolitik

Det afhænger af datoen for reservationen, men cirka en måned før datoen.

Afstande
  • Hav 50 m
  • Strand 100 m
  • Dagligvarer 700 m
  • Restaurant 700 m
  • Læge 12 km
  • Apotek 12 km
  • Bank 12 km
  • Posthus 12 km
  • Tankstation 12 km
  • Busstation 500 m
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Ekstra tilbud

Velkomstdrink. Opvaskemaskine. Vaskemaskine. Tørretumbler. Barneseng. Høj stol. Legetøj til børn. Liggestole. DVD afspiller. Radio og CD-afspiller. Ovn. Mikrobølgeovn. Kaffemaskine. Køkken emhætte. Jern. Sikker. Papirvarer. Læser bøger og blade. Kort og andre brætspil.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejlighed Love & Family annonce er blevet set 0 gange siden 27671
Ivana Erceg Ivkošić Annoncering idet 2021
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Love & Family
Gæstevurderinger
H
Fantastisk! 5/5
Hape Heilbronn (Neckar),
Opholdt sig ind A5+1 , August 2024 | Fantastisk ferie

Anbefales. Alt er der, meget rent og velholdt. Tre klimaanlæg, hvis det bliver meget varmt, som vi gjorde. Helt fantastiske værter. Yderst hjælpsomt område til alle spørgsmål og bekymringer. Ivanka laver de bedste hamburgere i verden! Fantastisk strand. Rolig beliggenhed og krystalklart vand. Kun turen dertil er en lille udfordring for uatletiske eller handicappede mennesker. Du er i Omis på ingen tid. I Makarska er der Lidl og Kaufland.

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnPersoner med kæledyr
Tak

Kære Hans-Peter, mange tak for sådan en flot anmeldelse. Jeg er glad for at i kunne lide burgere:-) Stort kram til jer alle og jeg er glad for at I kunne lide jeres ophold i vores lejlighed, held og lykke, Ivana

G
Fantastisk! 5/5
Gabriela Přerov,
Opholdt sig ind A5+1 , Juli 2024 | Vidunderlig ferie

En skøn ferie ved havet. Perfekt bolig med alt hvad en familie med børn har brug for. Meget flink ejer. En smuk strand uden mennesker, fantastisk til dykning og i skyggen af træer hele dagen. Tak skal du have!

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Tak

Kære Gabriela, mange tak for sådan en flot anmeldelse. Jeg er glad for, at du nød, og god tur tilbage, hilsen Ivana

R
Fantastisk! 5/5
Ryszard i Agnieszka Tarnowskie Góry,
Opholdt sig ind A5+1 , Juni 2022 | Et unikt sted - det kan jeg roligt anbefale

Vi tilbragte en meget god tid på dette sted. Lejligheden er 100% kompatibel med billederne. Meget veludstyret og hyggeligt. Yderst sød og hjælpsom dame ejer. Stranden i nærheden af lejligheden er ren og rolig. Krystal vand. Et meget godt sted for en ferie. Velfortjente fem stjerner. Ikke langt til den vidunderlige by Omiš. Jeg anbefaler også en gåtur til den lille, men smukke by Pisak.

Anmeldelsen er oversat fra polsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnTurister uden bilRomantikereSightseeing
Tak

Kære Ryszard og Agnieszka, mange tak for sådan en flot anmeldelse. Håber du har det godt. Hilsen fra Kroatien, Ivana

Seneste annoncer
Olea Benkovac, Zadar og dens omgivelser
Barka Pag, Kroatiske øer
Sommerhus Ljubica Vodice, Šibenik og dens omgivelser
Ferielejligheder Vesna Primošten, Šibenik og dens omgivelser