Ferielejligheder DaDu -
Murter - Kroatiske øer

priser fra € 60 per nat Pod Raduč 3, Murter

Detaljeret beskrivelse

Udstyret "Da-Du" lejligheder er på den smukkeste sydlige side af øen Murter. Terrasserne har udsigt over havet og Kornati National Park. Terrasserne mellem lejlighederne er adskilte. Ejendommen ligger i en stille gade med en have fuld af blomster og grønt, første række til havet. 2 minutter fra lejligheden ligger en stenstrand for gæster, der ønsker at solbade mere fredeligt, og for dem, der vil lege på sandet, ligger den berømte Slanica-strand 5 minutter væk, hvor der er restauranter, caféer, sport og underholdning for børn . Det er bedst at tage en afslappet 15-minutters gåtur mod centrum. Vi er i en ideel beliggenhed for cyklister, fordi der ikke er store stigninger. Vi er yderst omhyggelige med at udføre desinfektionsforanstaltninger, så du og din familie føler dig trygge.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 60 per nat
ID: 50953 Studiolejlighed+1 Studiolejlighed til to personer med ekstra seng (32 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 50952 Studiolejlighed+1 Studiolejlighed til to personer med ekstra seng (38 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 50954 Studiolejlighed+1 Studiolejlighed til to personer med ekstra seng (32 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 60 per nat
ID: 50955 Studiolejlighed+1 Studiolejlighed til to personer med ekstra seng (38 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 60 per nat
Priser fra € 95 per nat
ID: 50956 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (70 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 95 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

For reservationen betales en forudbetaling afhængig af opholdets længde, ved modtagelse af forudbetalingen bekræfter værten reservationen. Ved ankomst fremlægger gæsten straks sine personlige dokumenter for at blive indtastet i e-besøget og betaler resten af beløbet. Ankomst er mulig fra klokken 2 om eftermiddagen. Afgang fra lejligheden senest klokken 10 om morgenen. En lejlighed eller studielejlighed kan kun rumme så mange personer, som lejligheden har tilladelse til. Hvilket betyder at 3 voksne eller to voksne og to børn op til 12 år kan komme ind i studiet. I tilfælde af at gæsten ikke følger de skrevne husregler (støj og hærværk) og efter at have advaret værten, har værten ret til at bede ham om at forlade boligen uden refusion.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

Ved at betale forudbetalingen for reservationen accepterer gæsten afbestillingsreglerne. I tilfælde af afbestilling fra gæstens side, tilbagebetales forudbetalingen ikke, kun hvis det lykkes værten at leje boligen under samme betingelser, så returneres forudbetalingen bestemt.

Afstande
  • Hav 20 m
  • Strand 20 m
  • Bycentrum 1.5 km
  • Dagligvarer 1 km
  • Restaurant 500 m
  • Læge 1 km
  • Apotek 1 km
  • Bank 1 km
  • Posthus 1.5 km
  • Tankstation 1.5 km
  • Busstation 1.5 km
  • Jernbanestation 35 km
  • Lufthavn 60 km
  • Lystbådehavn 1.5 km
  • Sportsaktiviteter 500 m
  • Diskotek 15 km
  • Kasino 80 km
  • Nationalpark 13 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Værtinden vil byde dig velkommen til enhver tid ved ankomst. En parkeringsplads venter på dig foran bygningen, for hver boligenhed har én plads. En velkomstdrink med snacks hjælper dig med at slappe af fra rejsen. Brugen af den udendørs grill i haven er gratis. I tilfælde af behov for at vaske varerne, vil værtinden udlevere sin vaskemaskine. Køkkenet er udstyret med alle de nødvendige ting, men skal du have noget, hvis værterne har det, så giver de det selvfølgelig til dig. Toiletpapir og hårtørrer medfølger. Du vil blive budt velkommen med 2 håndklæder per person i 7 dage, medbring venligst dine egne til stranden. Sengelinned og håndklæder skiftes hver 7. dag. Der er også parasoller til rådighed. Efter aftale med værterne er en tur på en sejlbåd med en erfaren skipper mulig (35 års sejlerfaring på Adriaterhavet og Middelhavet og oceanerne). Behagelig sejlads i Murters farvande med god mad og drikkevarer er en fantastisk pause fra solbadning på stranden.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder DaDu annonce er blevet set 0 gange siden 127032
Dunja Matutinović Annoncering idet 2016
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder DaDu
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region
Ferielejligheder Željko Pag Zubovići, Kroatiske øer