Turistskat er inkluderet i prisen.
Meri og Sandro er meget søde og opmærksomme værter, som vi allerede har holdt ferie med et par gange. Lejligheden er skinnende ren og perfekt udstyret, alt er harmonisk indrettet i blåt. Du kan nyde den rolige beliggenhed, en smuk have og den store terrasse. Vi kommer gerne tilbage!
Vidunderlig! Store! Smuk! Titlen siger det hele! Min mand og jeg tilbragte en vidunderlig ferie med Mary og Sandra og fremhæver samtidig deres venlighed og hjælpsomhed. Lejligheden er elegant / sofistikeret indrettet, men har samtidig et strejf af hjemlighed og komfort. Køkkenudstyr - jeg er målløs, i positiv forstand! Overensstemmelse i redskaber og køkkenelementer; øjenbalsam. Husholdningsredskaber; nej ja nej! Med sådant udstyr kunne man nemt tilberede et rigtigt festmåltid - fra madlavning til bagning! Badeværelset er udstyret, så du kan klæde dig fra top til tå og vaske dit vasketøj på samme tid! Terrasse alt i grønt og blomster - smukt! Absolut en vigtig mulighed er parkering ved siden af overnatningsstedet. Placeringen af boligen er 5-10 minutter væk. gåafstand fra centrum af Nerezine, som jeg virkelig godt kan lide og meget praktisk for gæster, der ikke er med egen transport. Jeg anbefaler bestemt overnatning i "Apartmni Rukonić", hvis du ønsker en fredelig, behagelig og behagelig ferie!
Lejligheden er meget rummelig, ren og veludstyret (har opvaskemaskine og vaskemaskine, kaffemaskine, aircondition, ventilator, wi-fi ...). Køkkenet har alt bestik og kvalitetsredskaber. Ejerne af lejligheden køber hvert år noget nyt udstyr. Der er en stor overdækket altan med et stort bord og komfortable stole. Mery og Sandro er pålidelige og gæstfrie. De er altid tilgængelige, hvis vi har brug for noget. Vi føler os hjemme hos dem, så vi kommer tilbage hvert år.
Hej til Mary og Sandra, værter for MS Apartment. Utrolig smuk, som i dit eget hus. Roligt, smukt sted. Et uforglemmeligt tidsfordriv. Nerezine. Alle anbefalinger. Ren fem
at jeg blev her i 2016. Smukt sted. Ejere af lejlighederne er meget gæstfrie. Indkvartering er upåklageligt rene som i hotellet. Hun vil anbefale, at alle går der og tager en god tur.