Ferielejligheder Hrzán-Keglević Hvis du ønsker at tilbringe din ferie på øen Pag i en rolig, lille sted, på to hundrede meter fra havet, så du er Mandre og vores lejligheder er det rigtige sted for dig. Vores såkaldte gule hus, med to nye lejligheder, som ligger uden for centrum på den vestlige side af Mandre. Mandre er en turistby beliggende på den sydlige side af øen med en smuk udsigt over Silba og Olib og øerne Maun og Škrda, Cres og Mali Losinj. Andre kendte strande Zrce, Sv. Spirit, Pure er kun 10 km. Vi er ligger mellem Pag og Novalja for dem på udkig efter et fantastisk natteliv eller shoppingiranja. Fred og optrappe til stranden, den vigtigste årsag vores gæster at besøge og komme tilbage hvert år. Lejlighederne er nye, godt udstyret (TV, DVD) med terrasser og separate indgange for første gang er nu til leje. Være vores gæster!
Læs mere Indkvarteringsenhederlejlighed. otokpag @ gmail. com Face-book Davor Hrzán-Keglević cop Face Book familielejligheder Hrzán-Keglević
Turistskat er ikke inkluderet i prisen.Prisen inkluderer også en lille gave som et tegn på påskønnelse og selvfølgelig en velkomstdrink
Mandre er smuk. Og denne bolig er fantastisk. Lejlighederne er meget veludstyrede, rene og sofistikerede. Sengen er endelig stor i størrelse og meget behagelig, alle kan slappe af. Det er et roligt sted, men stadig tæt på havet. Værterne Davor og Vlasta samt børnene er fantastiske mennesker. De er meget venlige, hjælpsomme, vi er meget glade for at have mødt dem. Vi havde en god tid, glad for at vi var der. Jeg anbefaler det stærkt til alle, familier, vennegrupper, her bliver de bestemt ikke skuffede!
Vi havde to lejligheder i et gult og hvidt hus. I både rent, komfortabelt udstyr som beskrevet. Hyggelige og venlige ejere, intet var et problem. Jeg vil meget anbefale
Jeg anbefaler det til alle. Roligt kvarter, kort afstand fra havet, tæt på butikken. Dejlige og gæstfrie værter. Lejligheden er ren og ryddig, veludstyret. Vi vil helt sikkert være tilbage der.
3 år i Mandre med min familie (vi er 5 med tre 3 døtre) 3 år på dette anlæg. Mr. Davor og hans familie er meget dejlige, høflige og meget hjælpsomme fantastiske mennesker. Lejlighederne både i stueetagen og på første sal er smukke veldefinerede, rene gode møbler har et fremragende forhold mellem kvalitet og pris. Området er lige udenfor, men meget tæt i centrum og ved havet i et smukt, især roligt område. Jeg anbefaler det.
Fantastisk sted til en familieferie. den allestedsnærværende lavendel, enebær og andre vidunderlige ting Hilsner til værten og evigt smilende datter, og sønns fulde energi. Lena, Karol, Justyna
Bardzo dziękuję
Vil anbefale til alle, meget rolig til ro, men alligevel meget tæt på smukke strande og dagligdags centre. Vi kunne godt lide det!
👍
Vær sikker på at komme tilbage denne sommer! :) Tæt på stranden, rolig beliggenhed, indkvartering for ros.
Hej, her har jeg haft behov for at skrive og offentligt, at min familie og jeg endelig fundet vores perfekte ferie stedet! Family Apartments Hrzán Keglević og blend en lille familie af Mandre om et indtryk, men vi er tilbage og næste sommer! Lejligheden er pænt møbleret, har alt hvad du behøver i løbet af ferien, stranden er tæt (som var vigtigt for børnene), og værter var meget venlige og hjælpsomme! For hver henvisning! Family Horvat