Et gammelt hus i selve marinaen, i en roligere del af Podgora, som ligger kun 5 m fra havet. Fuldstændig renoveret og indrettet. Vi tilbyder dig tre lejligheder, hver med et separat soveværelse, en stue med køkken og en balkon med udsigt over havet. Parkering er inkluderet i prisen. I husets stueetage ligger en stille og specialindrettet cafe, hvor man kan slappe af og nyde cocktails og en smuk udsigt over havet og øerne.
Læs mere IndkvarteringsenhederDet ideelle ankomsttidspunkt for gæster er fra kl. 12.00 og afgang fra kl. 10.00. Men hvis vi ikke forventer nye gæster den dag, kan afgangen blive forlænget. Vi gør alt for at møde vores gæster og gøre deres ophold i vores lejligheder så behageligt som muligt
Turistskat er inkluderet i prisen.Vi har tilbragt flere fantastiske ferier i Pomalo og anbefaler fuldt ud! Lejlighederne er rummelige, godt designet, super rene, og du modtager stor gæstfrihed fra alle familiemedlemmer. Perfekt beliggenhed med ikke støjende, hvilket giver en fantastisk atmosfære, havn og nerby restauranter. Derudover kun få minutter fra smukke, ikke overfyldte strande. Pozdrav!
Jeg kan varmt anbefale denne lejlighed, en smuk udsigt over hele Podgora og havet, på den første kystlinje, tæt på alt, ren, velholdt og meget veludstyret lejlighed, sød, hjælpsom og meget hjertelig ejer. Vi tilbragte en vidunderlig ferie her. Vi vil helt sikkert vende tilbage hertil.
Vi boede i lejligheden på tredje sal med en vidunderlig udsigt over lystbådehavnen og hele Podgora, lejligheden er komfortabel, ren og velholdt, veludstyret, flink ejer. Jeg anbefaler stærkt
Smuk lejlighed med en vidunderlig udsigt. Værterne meget søde og hjælpsomme. Vi vil helt sikkert komme tilbage her igen.
I Podgorze var vores bedste ferie, jeg anbefaler lejlighederne Meget flot service, meget ren, alt hvad du har brug for på ferie, perfekt beliggenhed. I år kommer vi tilbage ...
Vi opholdt sig i lejlighed A1 i begyndelsen af juli, og jeg kan varmt anbefale denne lejlighed til nogen. Perfekt udsigt over den lille havn, terrasse og mere end stor nok til at nyde udsigten, selve lejligheden er smukt og moderne møbleret. Der er meget indhold i Podgora, fra udførelsen af klapa (som vi kunne følge fra lejligheden terrasse) til rock- og jazzartister. Stranden med fyrretræer og skygge ligger kun få minutter væk fra lejligheden. Parkering, en købmand, et bageri og en restaurant er få skridt væk fra lejligheden, hvilket betyder, at du ikke behøver at bruge en bil til noget, hvilket er virkelig fantastisk. Vi ses næste år.
Mange tak for den gode kommentar! Håber at se dig igen næste år. Hilsen fra os fra Podgora
Lejlighederne er gode! Vi boede på tredje sal, hvor en meget smuk udsigt fra balkonen til havet. Der er også en anden balkon i soveværelset, der har udsigt over gården. Lejlighederne er meget rene og nye, køkkenet har mange retter også en tilstrækkelig mængde håndklæder og sengelinned. Parkering tæt på hjemmet er også tæt på en vidunderlig og bedste strand, og nedenunder er en meget god café. Og mange tak til ejerne af lejlighederne, som er meget venlige, opmærksomme og vil altid hjælpe. Hvis vi vender tilbage til Podgora, så kun til dem! Jeg anbefaler disse lejligheder til alle!
Vi tilbragte 10 dejlige dage i AP. nr. 3 i september. Vi havde perfekt havudsigt. Vi plejede at spise morgenmad eller aftensdrink på vores terrasse og se folk i marina og natteliv. Bageri, købmand, pizzeria med morgenmad er nedenunder. Møbler er stor - rummelig garderobe, bred og komfortabel seng i soveværelset. Smukke materialer som træ og sten anvendes. Få dekorative elementer gør det hyggeligt og dejligt. Køkkenet er udstyret godt nok, at lave mad selv. Ap. har lille baghave balkon - perfekte løsninger til tørring af håndklæder mv. Podgora var peacuful men fyldt med attraktioner - alle former for bådture, barer med livemusik, sæt af restauranter og flotte stenstrande i gåafstand. Parkeringsplads findes i kort afstand fra lejligheden - det har let adgang - så vigtigt i Kroatien! Vi kunne ikke være mere tilfredse med vores valg og ser frem til at komme tilbage.
Lejlighederne er storslåede: en fantastisk udsigt fra vinduet, gode møbler, VVS, et tilstrækkeligt antal retter. Om aftenen var det dejligt at sidde på balkonen og se på havet. Venlige værter, hjalp os meget. Nær lejlighederne den bedste strand i Podgora: bred, lavvandede småsten, fyrretræer, klart vand, få mennesker.
Kære Olga, mange tak for disse venlige ord!
Vi tilbragte en sommerferie i denne lejlighed flere gange med vores familie venner i alle Pomalo hus. Denne sommer var det i anden halvdel i juli. Vi elsker dette sted, lejlighederne er meget nice, komfortable og fra terrassen er meget flot udsigt. Vi planlægger at tilbringe den næste sommerferie der igen. Ejerne er meget venlige og venlige og hjælpsomme. Nedenunder er meget god restaurant med italiensk mad og øl. Jeg kunne meget anbefale denne indkvartering. Byen Podgora er meget flot, og der er strande til familier og også for unge. Havet og strande er virkelig klare og hyggelige.
Kære fru Maria, mange tak! Vi glæder os til at se dig og byde dig velkommen som vores gæster næste år også. Med venlig hilsen til hele familien og venner! engle
Smukke, smukke lejlighed. Nye, med mange omhyggeligt udvalgte detaljer!, Vidunderlige og venlige ejere, fantastisk beliggenhed, ekstra terrasse med en smuk udsigt over havet og marinaen. Det bedste sted for ferie i Podgora. Vi anbefaler, at alle lejlighederne lidt !!!
Smuk lejlighed, dejlige ejer, fantastisk beliggenhed, smuk udsigt, det bedste sted for en ferie i Podgora, jeg anbefaler alle dette sted !!!
Vi har brugt første uge af juli er der, Lejlighed 1 i første sal, par med tre år gamle søn. Lejligheden er virkelig spacy for alt det rod, du kan forvente med lille barn. Herunder alle dens legetøj og ejendele. Fantastisk er balkon, fordi det er meget mere større end du se det på fotografier. Ikke kun plads til bord og stole til fire personer, men masser af plads til nice enorme parasol og for børn at lege ... selv med lille cykel. Cafe nedenfor er ikke støjende og dørene i lejligheden er perfekt silentproof. A / C fungerer godt i soveværelse, bad altid med varmt vand, WiFi er stærk nok efter videoer fra You Tube. Bageri er lige ved siden af, så du kan få frisk brød, rundstykker eller kager hver morgen bare 10m væk fra din lejlighed. Det eneste problem er parkering sted, men familien af ejere er meget rart og hjælpsomme også på denne, så du vil få gratis parkering, måske i det fjerne, men de vil arrangere det. Køkkenet er veludstyret. TV fungerer godt, men kun lokale kanaler. Vi ved hjælp af wifi og youtube for et barn, eller hvis musik var nødvendig.
Vi var i det andet hus, men vi har set, og alle de andre, og vi er meget tilfredse med møbler, det er nyt og moderne, massivt træ, nøjagtigt som i fotografier. På den ene side en god udsigt over byen og havet, og på den anden hånd på Gore Biokovo. Praktisk til forældre med børn eller unge og gamle. Ejere er enkle og frindly, billig pris. Sikret parkeringsplads. Jeg vil anbefale til alle.