Fuldt møblerede lejligheder i en familie hus, som er beliggende kun 200 meter fra stranden og 500 m fra centrum, hvor der er mange kaffebarer, cafeer. Butikken ligger kun 5 minutters gang. Povljana tilbyder at sand, og grus strand. Lejlighederne har privat balkon med udsigt over havet.
IndkvarteringsenhederForudbetaling er 40% af det beløb på resten af ved ankomsten til lejligheden, tid til lejligheder fra 11 timer, tid forlader lejligheden med 10 am Skat er inkluderet. Betaling og reservation, skal du følge IBAN: HR9623600003226400420
Turistskat er inkluderet i prisen.Inde i lejligheden er der en stue, soveværelse og fuldt udstyret køkken og rummeligt badeværelse. Fra afkørslen på terrassen, hvor den smukke udsigt over havet. Lejlighederne har aircondition. Adgang med bil til bygningen og parkeringsplads
Det er anden gang, vi har været på dette sted. Vi er tilfredse med overnatningen i Villa Kobali. Et dejligt sted med stor have, parkering, mulighed for udendørs grill og stor swimmingpool udstyret med liggestole. Lejlighedens udstyr er standard for krævende. Badeværelset ville byde velkommen til en renovering eller i det mindste en hylde, hvor du kunne lægge din shampoo. En bruseholder ville også være en velkommen tilføjelse. Disse mangler opvejes af prisen på indkvartering, renligheden af miljøet, ejernes og personalets venlige og venlige attitude. Vi går tilfredse derfra.