Villa Maria ligger i centrum af Primosten, fra smukke strande (småsten, sand og sten) er 50-100 meter. Øverst er en stor terrasse med en betagende panoramaudsigt over Primosten og strande. Villa har otte studio lejligheder, to værelses lejligheder; alle godt udstyret og har tre stjerner, som giver dig komfort og et hyggeligt hjem. Lejlighederne er udstyret med tekøkken, køleskab, satellit-tv, skibe med en havudsigt. Studio lejligheder har tre senge + ekstra, to store suiter har fem eller seks senge og to ekstra. Hver lejlighed har sin egen parkeringsplads. Butikker, posthus, bank, bager og butikker ligger inden for 100 meter.
Læs mere IndkvarteringsenhederTuristskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Lejligheden var ren og pæn, udsigten fra terrassen ubeskrivelig, i morgenkaffen med sådan en udsigt, virkelig magisk. Chefen og hans bror er meget imødekommende, søde mennesker. Tæt på havet, centrum, stranden, butikker, apoteker, alt er lige ved hånden. Jeg synes, at for en så overkommelig pris, i betragtning af nærheden og udsigten fra terrassen, der kommer ned, er det virkelig værd at komme. Vi kommer helt sikkert igen!