Fuldt udstyrede lejligheder i et familiehus med en smuk have, kun 100 m fra stranden og centrum af Promajna.
Indkvarteringsenheder️Ved reservation er det nødvendigt at betale forud med det aftalte beløb. ️Tidspunkt for ind- og udtjekning: Indtjekning: 14:00 - 23:00 Udtjekning: 6:00 - 10:00
Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservationForskudsbetalingen tilbagebetales, hvis aflysningen er sket mindst 15 dage før den planlagte aftale.
Du skal komme, se og nyde. Fra modtagelse, ophold til farvel, alt var vidunderligt. Lejlighedsudstyr, terrasse, renlighed, alt på højt niveau. For hver ros og anbefaling. Især for hr. Gita, en score på ti. Vi boede her i 1984, i 2024 og forhåbentlig også næste år.
Tæt på havet og ikke stejlt, med en venlig værtinde, alt er OK.
Fremragende lejlighed, rummelig, ren, skygge og kølighed på balkonen indtil eftermiddagen, ejeren er meget venlig. I rolige omgivelser kan jeg varmt anbefale det.
Boligen har en særdeles god og rolig beliggenhed nær stranden, med egen parkeringsplads og omgivet af grønne områder. Fru Gita er meget venlig og hygiejnen er på et højt niveau. Indkvarteringen kan varmt anbefales, og vi kommer gerne tilbage igen
Jeg har været her i ti år, og jeg er lige vendt tilbage fra et to-ugers ophold hos Gita og Mira, og jeg planlægger allerede to uger i slutningen af september i år. Det er så fantastisk her, at to uger om året bare ikke er nok for mig! Jeg føler mig hjemme her, alt hvad jeg har brug for er her: fred, velvære, absolut renlighed, at sidde på balkonen med et glas Gita-drink, travarica eller brandy. En udsigt over en dejlig have fuld af blomster, havet i syne. Kun 100 m til hovedstranden, hvor der er butik, frugt og grønt, frisk bagværk, information, souvenirs, is og restaurant. Parkering under oliventræer, beskyttet af skygge. For alt, hvad jeg ikke ved, kan jeg henvende mig til Gita, som altid er sød og villig til at hjælpe. Jeg anbefaler bestemt og ser frem til mit næste ophold i september!!!!!
Rent, ryddeligt, tæt på stranden. Fremragende!
Jeg har opholdt sig i denne facilitet mange gange. Nærmere bestemt i den givne lejlighed. Vi tager her til Promajna, til Gita to gange om året. Altid tilfredshed, ros, vil jeg sige ......der er ikke noget galt med det. Vi er glade for at vende tilbage og igen til Gita i Promajna i september. Ejendommen er altid rene, ryddelige omgivelser, parkering nær lejligheden. Jeg vil i hvert fald anbefale boligen. Ejeren samarbejder varmt med de indkvarterede kunder.
Jeg har været her to gange om året i over 20 år. Jeg har altid været tilfreds, ejerne og jeg er venner Lejligheden er veludstyret og derfor vil jeg altid gerne komme tilbage hertil.
Meget behagelig værtinde, med et hjerte i sin hule hånd, meget hjælpsom. Indkvarteringen er perfekt, alt er rent og velduftende, køkkenet er fuldt udstyret. Vi kunne rigtig godt lide det her, og hvis helbredet tillader det, kommer vi gerne tilbage her igen. Tak for den venlige velkomst.
Jeg har været her i 10 år, og jeg kan ikke rose denne bolig nok. Dejlig vært, rolig, problemfri, imødekommende. Rene og velduftende lejligheder. Fred og privatliv. Hjemmelavet vin, smuk have, udsigt fuld af druer. Problemfri og sikker parkering. Kun 100 mk fra havet til byens strand, til butikken, til frugt-grøntsager, kager. Alt nødvendigt udstyr, favorabel pris. Jeg har det her som mit "andet hjem", og hvert år ser jeg frem til at komme tilbage hertil igen. Tak Gita og Mir for sådan et smukt miljø og indkvartering. Jarmila