Jeg lejer lejligheder i Puntu - øen Krk. Fritliggende nyt hus, har 4 lejligheder. 2 store til 4 2 personer. Et på loftet med havudsigt og en stor stueetage. 2 små lejligheder til 2 1 personer, en på loftet med havudsigt og en i stueetagen. De store lejligheder har to soveværelser, et badeværelse med bruser og et køkken med spiseplads og en stor terrasse. De små lejligheder har et soveværelse, et badeværelse med bruser, et køkken med spiseplads og en terrasse Lejlighederne er udstyret med aircondition, satellit-tv, opvaskemaskine, vaskemaskine (delt), køleskab med fryser, ovn, keramisk kogeplade, mikrobølgeovn ... Foran huset er der grill på skoven. Egen parkeringsplads. Internet.
Læs mere IndkvarteringsenhederVed booking skal du betale en forskudsbetaling på 2 nætter Chek i 14h Chek ud 10 timer
Turistskat er inkluderet i prisen.olivenolie, figner, mulighed for cykeludlejning, transport til lufthavnen
Super fin, ren og komfortabel lejlighed, højdepunktet er den store terrasse. Mange, mange tak til Mirjana og hendes familie!
Vi fik alt, hvad vi ønskede i denne lejlighed! Lejlighedsudstyr, rummelighed, stor terrasse! Store! Ejeren er altid hjælpsom og venlig!
Vores familie er meget tilfredse. Alt er rent, nyt, funktionelt. Ejerne er behagelige og altid tilgængelige. Vi bestilte straks overnatning til næste sommer også.
Stor lys lejlighed, stor terrasse, opvaskemaskine og aircondition samt brug af vaskemaskine. Vi havde alle en dejlig ferie!
Lejligheden er meget ren og komfortabel, veludstyret og stille. Privat terrasse har en vidunderlig udsigt og er komfortabelt adskilt fra naboerne. Meget venlige og hjælpsomme værter!
Som familie ledte vi efter en 5-6 personers lejlighed og fandt denne fremragende lejlighed. Placeringen er god, selvom du skal gå et par meter til stranden, men lejligheden er virkelig fantastisk. (For os var det cirka 10-12 minutter, afhængigt af hvor hurtigt du går. Vi kan anbefale dette til alle. I dette nye hus er alle værelser rene og veludstyrede. Vi fik også lov til at bruge en vaskemaskine i huset. Klimaanlægget er bestemt meget godt for alle værelser i juli. Betjeningen er meget god. Vi kunne også forestille os at tage på ferie her igen. Vi savnede en lille ting: et lille bord eller en hylde, hvor du kan placere dine nøgler og mobiltelefoner i indgangspartiet, men det er bestemt anderledes for alle. Højdepunktet var da fødselsdagsbørnene fik deres egen kage, det var en sand overraskelse !!! Takket være Mirjana og hendes familie kunne vi også tale tysk med udlejerens familiemedlem, det var meget nyttigt. Vi boede i denne lejlighed i 2 uger i juli 2021. Mange hilsner til Mirjana og os andre, Janzen familie
Lejligheden er ny, veludstyret, vi havde mere, end vi havde brug for. Hygiejne er på et misundelsesværdigt niveau, alt er så rent som muligt. Værterne er meget venlige, smilende og hjælpsomme. Vi vil helt sikkert gå til det samme sted igen og varmt anbefale det til alle.
Rene, meget venlige ejere ..... Tæt på havet ... SUPER
En meget flot, rummelig lejlighed, der ikke efterlader noget at ønske. Meget pænt valgte møbler og den store terrasse med havudsigt er fantastisk. Udlejerfamilien er meget høflig, og håndteringen af reservationen, lejlighedsoverlevering og overlevering samt pleje under vores ferie var strålende. Vi har også modtaget de dokumenter, der er forårsaget af Corona før og ved afrejse. Alt gik vidunderligt. Vi vil gerne komme igen.
Lejligheden og hele huset er meget pæn. Alt er nyt og rent, lejligheden har alt hvad du har brug for, fra opvaskemaskiner til håndsæbe, børste, kost ... Terrassen er super praktisk. Stranden og byens centrum ligger i nærheden. Vi havde også et sted at rydde op i cyklerne. Fru. Mirjana er fantastisk, hun var vært for os pænt.
Nybygget hus med superudstyrede, rene lejligheder. Du har hav, by og shopping i gåafstand. Værterne passer på! Vi havde en stor tid.
Lejlighed, meget flot og grundlæggende, inkluderer alt hvad du har brug for på ferie. Jeg opholdt sig på øverste etage med en vidunderlig udsigt over havet og Marina of Punat. Alt upåklageligt og rent. Mirjana, der driver lejlighederne, er meget venlig og hjælpsom. Stedet ligger nær stranden, supermarkedet og frem for alt i et roligt område. Jeg havde det sjovt. Jeg kan varmt anbefale det.
Nyt hus, fuldstændig renoveret. Fantastisk udsigt fra vores lejlighed til havet. Vidunderligt panorama. Meget venlige og høflige udlejere. Strand og centrum er alle inden for gåafstand.
Nye og veludstyrede lejligheder. Strand i nærheden. Centret er også meget let at komme til fods. Ejere er meget gæstfri og reagerer hurtigt på anmodninger.
Tilbragte en uge i sidste efterår der. Det er fuldt udstyret rummelig lejlighed komfortabel for op til 6 (4 + 2) personer. Værterne er sympatiske personer og meget venlige. Hvem elsker fred under ferie, det er et ideelt sted for det. Højt anbefalet.
Fantastisk sted at holde ferie. Husejere og forældre er meget venlige og imødekommende mennesker. Meget glad for at være der i flere år i træk går tilbage. Store komfortable hus er fuldt udstyret, beliggende i en stille gade. Haven omkring huset er fyldt med grønne områder, som skaber en behagelig atmosfære og skygge. Vi var der for niende og aldrig føle sig hjemme der. Vi anbefales til alle aldre.
Stor og komfortabel lejlighed, fuldt udstyret. Tæt på stranden. Nice ejere. Meget gode betingelser, stort hus, moderne indrettet, stor have. Huset ligger tæt til supermarkedet.
Store og meget komfortabel, fuldt udstyret. Ejere venlige og hjælpsomme. Store placering til byen (købstæder og strande) for dem, der har bil råd til at komme væk et par kilometer for at gå til Stara Baska. God ferie.
Appartment - house ist meget rart, og ligger ved siden af et supermarked und nær centar. Stranden er omkring 15 minutters gåtur væk. Huset var meget ren en veludstyret. Dishwascher, en wasching maskine, brødrister, kaffe maschine og en vandvarmer er ikke normalt for kroatiske Abaprtments. Vi kunne godt lide badeværelse en to toiletter til 5 personer. De sovende værelser har plads nok. Den highliight er beatiful og enorme have med terrasse og grill. Vi kan fuldt ud anbefale dette hus og vil vende tilbage i fremtiden!