Sommerhus Beachfront 1 -
Ražanj (Rogoznica) - Šibenik og dens omgivelser

priser fra € 130 per nat Uvala Stivašnica 53b, Ražanj (Rogoznica)
Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Hus på stranden med to separate 2BD lejligheder med direkte adgang til stranden. Nyd terrassen foran huset med grillen og et opholdsområde med smuk havudsigt. Huset består af to separate lejligheder, den ene på første sal og den anden på anden sal. Hver lejlighed har to soveværelser (et med en dobbeltseng og det andet med to enkeltsenge), en åben stue med køkken og en udgang på balkonen på hver etage. Huset byder på den rummelige terrasse med grill, opholdsområde og en udendørs bruser lige på trappen, der fører direkte til stranden, som er et fælles rum.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 130 per nat
ID: 76438 A4+2 Ferielejligher til fire personer med to ekstra senge (47 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 130 per nat
Priser fra € 130 per nat
ID: 76444 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (47 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 130 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Bemærk: Ejeren af huset skal bo i husets stueetage. For spørgsmål eller tips vil hun stå til din rådighed.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 10 m
  • Strand 10 m
  • Bycentrum 500 m
  • Dagligvarer 500 m
  • Restaurant 500 m
  • Apotek 10 km
  • Tankstation 17 km
  • Lufthavn 3 km
  • Lystbådehavn 10 km
  • Diskotek 10 km
Strandtype/Kysttype
Betonstrand
Ekstra tilbud

Huset er dit at nyde under dit ophold: udendørs terrasse udendørs bruser direkte adgang til stranden

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Sommerhus Beachfront 1 annonce er blevet set 0 gange siden 6343
Petra Anselmann Annoncering idet 2020
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Sommerhus Beachfront 1
Gæstevurderinger
G
Fantastisk! 5/5
Greg Vrhnika,
Opholdt sig ind A4+2 , August 2023 | Aktiv eller afslappet Dalmatien

Vi har haft et meget dejligt ophold på grund af vidunderlig beliggenhed og udsigt fra lejligheden og den store balkon. Velegnet til par eller familier med kæledyr, der ønsker at have fredelige dage i en af de smukkeste bugter i Dalmatien. Fantastisk til SUP-ing, kajaksejlads, fiskeri, snorkling eller dykning, da bugten er stor, og vinden er på land. Også fantastisk til vandre- og cykelture. Stranden ligger 20 skridt væk. Fantastisk værtinde Sarina, som vil give dig al nødvendig information eller støtte. Absolut anbefale det.

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikerePersoner med kæledyrSightseeing
Seneste annoncer
Mobilhome Korina Biograd na Moru, Zadar og dens omgivelser
Sommerhus Marija Kanica (Rogoznica), Šibenik og dens omgivelser
Ferielejligheder Henjak Murter Jezera, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nai Rijeka, Kvarner