Ferielejligheder Zec -
Rogoznica - Šibenik og dens omgivelser

priser fra € 45 per nat Lozica IV 1A, Rogoznica

Detaljeret beskrivelse

Lejligheder Zec er beliggende i Rogoznica-stille del af Lozica, objektet er 100 m fra stranden, 15 minutters gang til centrum af Rogoznica. I lejlighederne tilbyder vi smukt indrettede værelser. Hver lejlighed har et fuldt udstyret køkken, tv, aircondition og andre faciliteter, du har brug for, og du kan nyde gratis trådløs internetadgang. Inden for lejlighederne er der have have, grill, terrasse og gratis parkering. Ophold i Lejligheder ZEC sikrer, at du ikke behøver at sidde i bilen hver gang du vil gå til centrum, restauranter eller på stranden. Krka National Park ligger 20 minutter væk, Splitska Lufthavn ligger 30 km væk. I nærheden er populære turistområder som Primošten, Sibenik, Trogir. Mulighed for at leje hele faciliteten til prisen efter aftale.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 70 per nat
ID: 61982 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (50 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Priser fra € 45 per nat
ID: 61981 Studiolejlighed Studiolejlighed til to personer (30 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 45 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Betaling sker på forhånd for forudbetaling af 20% og resten ved ankomst. Check-in er kl 12 og check ud kl 10 timer. Der er en aftale om ankomst / afrejse.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 100 m
  • Strand 100 m
  • Bycentrum 1 km
  • Dagligvarer 500 m
  • Restaurant 200 m
  • Læge 5 km
  • Apotek 1 km
  • Bank 1 km
  • Posthus 1.5 km
  • Tankstation 5 km
  • Lufthavn 300 km
  • Lystbådehavn 1 km
  • Sportsaktiviteter 1.5 km
  • Diskotek 1 km
  • Kasino 1 km
  • Nationalpark 15 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Velkomstdrinken er inkluderet i prisen.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Zec annonce er blevet set 0 gange siden 37659
Branko Zec Annoncering idet 2019
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Zec
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejlighed BilaLumbrela Brač Supetar, Kroatiske øer
Kućica uz More Sevid, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatiske øer
Ferielejligheder Vila Miranda Pašman Ždrelac, Kroatiske øer