Ferielejligheder Anamarija -
Sabunike - Zadar og dens omgivelser

priser fra € 45 per nat Sabunike 306, Sabunike
Gæstevurdering Baseret på
2 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Moderne udstyret hus med 9 boligenheder: 6 lejligheder med et soveværelse og en stue med to ekstra udtrækssenge, en to-personers og en tre-personers, samt et udstyret køkken, et badeværelse med bruser og en stor altan med bord og stole. Der er et stort klædeskab i gangen. 3 studier er designet til to personer, de er også fuldt udstyret: badeværelse med bruser, stort klædeskab, køkken og en mindre balkon med bord og stole. Alle lejligheder har aircondition Huset ligger 3 minutters gang fra havet, eller 5 minutters gang til den store sandstrand (Kraljičina plaza).

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 65 per nat
ID: 61007 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (40 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 65795 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (40 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 65 per nat
ID: 65798 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (40 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 65 per nat
Priser fra € 45 per nat
ID: 81418 Studiolejlighed Studiolejlighed til to personer (25 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 45 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Check-in er fra 13-14 og check-out er indtil 10 am. Forskudsbetaling er obligatorisk og udgør 30% af den fulde pris, resten af beløbet betales på ankomstdagen. Boligskatten er ikke inkluderet i prisen og opkræves yderligere.

Turistskat er ikke inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

Forskudsbetalingen bruges som et depositum på grund af umuligheden af hurtigt at fylde boligen i tilfælde af annullering af den eksisterende reservation. Betingelser for annullering og returnering af forudbetaling: - 100 % refusion for reservationer annulleret 60 eller flere dage før gæstens ankomst, - 50 % refusion for annullering inden for 30-60 dage, - 25 % refusion for annullering inden for 15-30 dage og - 0% refusion inden for 2 uger indtil starten af reservationen.

Afstande
  • Hav 200 m
  • Strand 200 m
  • Bycentrum 100 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 2 km
  • Apotek 2 km
  • Tankstation 3 km
  • Lufthavn 20 km
  • Sportsaktiviteter 3 km
  • Diskotek 2 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Ekstra tilbud

Der er parkering ved siden af huset i en indhegnet gård. Til fælles brug er en indhegnet grund på 100 kvadratmeter med havemøbler og grill.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Anamarija annonce er blevet set 0 gange siden 78494
Andrijana Nižić Annoncering idet 2019
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Italiensk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Anamarija
Gæstevurderinger
B
Fantastisk! 5/5
Brki Varaždin,
Opholdt sig ind A2+2 , Juli 2021 | Afslappet

Fantastisk sted for en familieferie.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikere
K
Fantastisk! 5/5
Klausw Aachen,
Opholdt sig ind A2+2 , Juli 2019 | Et dejligt sted

Meget flot, behagelig. Ejere venlige. Placer nøjagtigt som det ser ud på billederne. Tæt på stranden og centrum. Rolige. Fantastisk til familie. Jeg anbefaler.

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikere
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region