Ciovo er en ø forbundet med bro til byen Trogir. Det er en grøn ø omgivet af klart vand, hvor de lange cykel- og vandrestier. By Slatina ligger 9 km væk fra Trogir. Slatina er forbundet med Trogir og Split med bus og båd. Huset er beliggende ved havet med udsigt over Split og 7 slot og selvfølgelig med havudsigt fra alle værelser. Før huset er en parkeringsplads og stenstrand, og i vores baghave bruser. Vores lejligheder med fuldt udstyret køkken, aircondition, satellit-tv og wi-fi. Apartment A4-2. gulv lejlighed med et ekstra værelse og terrasse. Apartment A2-1. sals lejlighed med eget køkken, badeværelse og balkon. A4 × 1-1. etage er to dobbelt lille værelse med spisestue, med dens køkken, badeværelse og en lille balkon. A2 og A4 × 1 har en fælles indgang og entre. Lejlighed A6 omfatter A2 og A4 × 1 og hele første sal. Stueetagen lejlighed A5 × 1 med en særlig plads. Velkommen til vores lejligheder, og vi vil være glade for at byde dig velkommen!
Læs mere IndkvarteringsenhederTuristskat er inkluderet i prisen.
Lejlighederne ligger meget tæt på stranden med en smuk udsigt over havet. Meget rent, udstyret med alle nødvendige ting. Ejeren er meget rart, hjælpsom og bekymrer sig om sine gæster. En velholdt strand med fine småsten og en udendørs bruser. Placer i et roligt område. Det er dog tæt på barer, restauranter og en vandlegeplads. Tæt på ture til Trogir og Split. Du kan komme dertil med offentlig transport og færge.
Store ejer, nice, venlige og hjælpsomme. Anbefalet lejlighed med havudsigt Fredelige omgivelser, dejlig strand i hele byen. Tre restauranter at vælge imellem og en butik. Du kan endda tage en båd fra havnen nær Trogir. Vi besøgte flere steder omkring Trogir, men Slatine har sin egen atmosfære, vi vil helt sikkert vende tilbage her. Hilsner fra Polen omkring Oława Edyta, Darek og piger Joanna og Julia.
Jeg arbejder inden for hygiejne renhed så for mig er der ingen kompromis. I denne lejlighed jeg fandt alt ok, anbefaler vi til alle. Udsigten fra terrassen var smuk i øst til vest. Kæmpe bord og polstrede stole var glitch-fri samtaler i aften for solnedgangen! Renhed svarede til den maksimale! Sengene er komfortable, er behagelige drøm puder forudsat. Senge og sengeudstyr var ren duft! Det var køling i fryseren, er det ugyszint ren lugt-fri. Vinduerne er godt lukket, formørket palet. Men der er behov for luft. Bath renhed kan være helt opfyldt som forventet. Clean dørmåtte foran bruseren, opfylder mængder varmt vand, toiletpapir, lugt-fri zone! Velfungerende afløb! God håndtering faciliteter på alle værelser. Rengøring af værktøj til at hjælpe for ofret, som også er uplettede ren! Wifi stor hjælp for ofret at szerevezésben. Køkkenet er også udstyret med tilstrækkelig, selv for den store madlavning også! Ejeren er imødekommende og hjælpsomme og venlige. Landsbyen har en bred vifte af muligheder, der starter en tur, smukke bjerg steder, vandreture, krydstogter, kan rejse med bus være. Chiovo Øen byder på mange muligheder. Butikker Mellemøsten pris! Om morgenen blev døren pékautó! På grund af renheden af terrassedøre 2x Desværre gik vi ud næsten igennem! Ingen fire-stjernet hotel! Men al komfort, støtte, der ydes udstyret ferielejlighed, vi kunne. Ungdom utallige barer åbne indtil daggry stretch tillader. Efter et par kilometer fra Trogir biler krydstogt markedet er enormt, palme-foret promenade, krydstogtskibe, mange indbydende restauranter er på ferie. Smalle gader sikkert rådgive tålmodighed, drevet fra brønden, er det bedre, hvis vi går med båd Slatinéből Trigrad, så vi kan drikke det! Og ikke være på udkig efter parkering, men vi gik med bus, som allerede var behageligt i både farve! Kort sagt, det er det! Med venlig hilsen Monika Takacs Turi :)
Værter er venlige, alle ros ... fremragende sted at slappe af, rent hav.