Ferielejligheder Jackie -
Srima - Šibenik og dens omgivelser

priser fra € 70 per nat Srima 17/11, Srima
Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Katastrofe 1/5

Detaljeret beskrivelse

Direkte ved havet, i Srima, på første sal i et familiehus, udlejes moderne lejligheder. Kvalitetsbeholdning, aircondition, udstyr generelt, vil tilfredsstille gæster, der ønsker mere. Ved at kombinere lejlighederne kan komfortable dobbelt- og tredobbeltværelser rumme en gruppe turister, mens par, der ikke har brug for en sådan komfort, lejer kun et værelse med balkon og tilhørende toilet. En sen udsigt til havet vil også bidrage til følelsen af tryghed og afslapning.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 80 per nat
ID: 19431 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (65 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 80 per nat
Priser fra € 70 per nat
ID: 19430 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (50 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 70 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Forskudsbetalingen er 30% af den samlede regning, efter forudbetalingen er reservationen foretaget. Ankomst af gæster er efter kl. 14, afgang fra app'en. er indtil klokken 10.

Turistskat er inkluderet i prisen. Dokumentation for reservationsbekræftelse ved reservation
Afstande
  • Hav 10 m
  • Strand 20 m
  • Bycentrum 50 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 800 m
  • Apotek 800 m
  • Bank 800 m
  • Posthus 100 m
  • Tankstation 500 m
  • Busstation 500 m
  • Jernbanestation 1.6 km
  • Lystbådehavn 800 m
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Jackie annonce er blevet set 0 gange siden 128285
Jackie Skugor Annoncering idet 2013
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Jackie
Gæstevurderinger
s
Katastrofe 1/5
skorpionxx Garbatka-Letnisko,
Opholdt sig ind A4+1 , August 2017 | Jeg anbefaler ikke det sted

Jeg havde en reservation fra 12.08 til 26.08, og jeg har betalt 300 EUR forskud. Desværre tvang en tilfældig ulykke mig til at give op ved afrejse, og jeg giver oplysninger om det i 14.03. Jeg beder om at give tilbage forskuddet (300 EURO), men ejeren var ikke enig. Jeg forstår at spare penge, når nogen trækker sig fra ferie 1 før, men jeg gav oplysninger i marts, fire møller før ankomst. Så ma mening er, at det ikke var ærligt !!!! (Tom) skorpionxx (at) tlen.pl

Anmeldelsen er oversat fra engelsk - Vis original
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer