Ferielejligheder Maestral Jugo Bura -
Srima - Šibenik og dens omgivelser

priser fra € 75 per nat Srima III/70, Srima
Gæstevurdering Baseret på
3 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Lejlighederne ligger i turistbyen Srima, som er forbundet med Vodice. Srima er en lang stenstrand med rent hav, tamarisktræer og fyrretræer, der giver skygge, og en promenade ved havet foret med private lejligheder, barer, restauranter, faciliteter og parker for børn, samt bagerier og supermarkeder. Apartments Maestral, Jugo og Bura ligger i en bygning, der ligger i første række til havet, 20 meter væk. Alle lejligheder er luksuriøst og fuldt udstyrede (aircondition, satellit-tv, internet, opvaskemaskine, kedel...) med balkoner med udsigt over havet. Studielejlighed Maestral består af en seng 160 x 200 cm og to senge 90 x 200 cm. Studielejlighed Jugo består af en seng 160 x 200 cm og en udtræksseng 145 x 200 cm. Lejlighed Bura består af et separat soveværelse med en seng 160 x 200 cm, og i køkkenet (lille stue) er der en udtræksseng 165 x 200 cm. I haven er der udendørs bruser, grill og parkering til biler.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 75 per nat
ID: 73252 Studiolejlighed+2 Studiolejlighed til to personer med to ekstra senge (29 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 75 per nat
Priser fra € 75 per nat
ID: 73253 Studiolejlighed+2 Studiolejlighed til to personer med to ekstra senge (29 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 75 per nat
Priser fra € 80 per nat
ID: 73254 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (37 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 80 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Forudbetaling er 30 % af beløbet. Ankomsttid mellem kl. 13.00 og 14.00, og afgangstid indtil kl. 10.00.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

Forskudsbetalingen tilbagebetales efter aftale.

Afstande
  • Hav 20 m
  • Bycentrum 400 m
  • Restaurant 200 m
  • Læge 1.7 km
  • Apotek 1.8 km
  • Bank 1.7 km
  • Posthus 400 m
  • Tankstation 1.4 km
  • Busstation 1.5 km
  • Jernbanestation 11 km
  • Lufthavn 60 km
  • Lystbådehavn 1.5 km
  • Sportsaktiviteter 800 m
  • Diskotek 1.8 km
  • Kasino 1.5 km
  • Nationalpark 20 km
Strandtype/Kysttype
Småstenstrand
Ekstra tilbud

En velkomstdrink er inkluderet i prisen og muligheden for at ankre båden er også inkluderet i prisen. Vi accepterer også kæledyr mod et ekstra gebyr, som ikke er inkluderet i prisen.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Maestral Jugo Bura annonce er blevet set 0 gange siden 27425
Tomislav Skelin Annoncering idet 2022
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Slovensk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Maestral Jugo Bura
Gæstevurderinger
v
Fantastisk! 5/5
visnja Virovitica,
Opholdt sig ind A2+2 , Februar 2025 | Perfekt ferie

Værten er venlig, kommunikativ og ikke påtrængende. Lejlighed ryddet op til 10/10. en af de pæneste lejligheder. Fuldt udstyret køkken, opvaskemaskine, tabletter... Vaskemaskine og pulver, så det er som om du er hjemme, alt er til din rådighed. Brusebad udenfor..... du kan også spise morgenmad på stranden, fordi det er så tæt på. Terrassen er lille, men udsigten er fortryllende. Et roligt sted, men alligevel ligger Vodice 10 minutters gang derfra. Der er en brise, og det er aldrig varmt. Der er også naturlig skygge langs stranden. Bedømmelse for alt 10/10. Tak! P.S Damen, chefens søster, er uforskammet og bossy med gæsterne fra sin brors lejlighed...det er det eneste store (-) for chefen. Huset har to ejere, og hun er meget uhøflig og holder øje med, hvad du laver, gården er delt. Men det var ikke noget problem for os, så du kan se......

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikerePersoner med kæledyr
R
Fantastisk! 5/5
Radka P. Ostrava,
Opholdt sig ind A2+2 , Juli 2024 | Fantastisk ferie

Vi anbefaler, lejligheden er ren, duftende, alt køkkenudstyr til 4 personer (+blender, brødrister, kaffemaskine), håndklæder, tæpper til rådighed. Komfortable senge. Ud over aircondition var der også en ventilator til rådighed. Første række ved havet, balkon med havudsigt, parkering bag huset. Alt i gåafstand - restaurant, butik, is, vandattraktioner, togstop. Taxabåd kører i kort afstand fra lejligheden - rimelige priser- Du kan gå til centrum af Vodice langs havet på cirka 30 minutter, hvis du ikke bruger tid med børnene ved attraktionerne Fremragende kommunikation med ejeren

Anmeldelsen er oversat fra tjekkisk - Vis original
Anbefalet for:
NattelivFamilier med børn
M
Fantastisk! 5/5
Marta Ostrowiec Świętokrzyski ,
Opholdt sig ind Studiolejlighed+2 , Juni 2024 | En vidunderlig ferie

Fantastisk beliggenhed få meter fra havet. Køkkenet er udstyret med alt nødvendigt udstyr (tallerkener, bestik, blender, ...). Senge komfortable. Moderne lejlighed, meget ren. Jeg anbefaler !!

Anmeldelsen er oversat fra polsk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnTurister uden bil
Seneste annoncer
Ferielejlighed Lavici Zagreb, Zagreb og det centrale Kroatien
Ferielejlighed BilaLumbrela Brač Supetar, Kroatiske øer
Kućica uz More Sevid, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatiske øer