Ferielejligheder Villa Dolce Vita -
Srima - Šibenik og dens omgivelser

priser fra € 74 per nat Srima XIV/17, Srima

Detaljeret beskrivelse

Du kan nyde fiskeri, skiløb, surfing, rafting, cykling, dykning, tennis, golf, vandattraktioner, rutsjebaner, SPA ........ Lejlighederne er beliggende i boligområdet Srima i Vodice, Kroatien. 100 m fra lejligheden er der butikker (brød, mælk, frugt osv.) cafe barer, restauranter.. Lejlighederne har et soveværelse, stue med amerikansk køkken og sofa til børn, balkon med bord og stole, badeværelse med bruser, aircondition, satellit TV, wi-fi... Gratis privat parkering. Ca. 100 meter fra stranden. For børn er der en lille sandstrand, som er en lokal strand med et blåt flag for rent vand. Huset ligger i en ideel beliggenhed for din ferie. Ideel til at besøge nationalparkerne Krka, Kornati, Plitvice, Paklenica, den beskyttede gamle bydel Šibenik, Trogir, Split, Zadar og Dubrovnik... hundredvis af smukke øer beliggende i umiddelbar nærhed. I Vodice er der cykelstier for alle aldre. Alle stier er godt afmærket med tydelige skilte.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 84 per nat
ID: 55697 A2 Ferielejlighed til to personer (25 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 84 per nat
Priser fra € 87 per nat
ID: 55698 A2 Ferielejlighed til to personer (35 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 87 per nat
Priser fra € 87 per nat
ID: 55699 A2 Ferielejlighed til to personer (35 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 87 per nat
Priser fra € 84 per nat
ID: 55700 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (45 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 84 per nat
Priser fra € 93 per nat
ID: 55701 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (45 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 93 per nat
Priser fra € 74 per nat
ID: 55702 A3+2 Ferielejlighed til tre personer med to ekstra senge (110 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 74 per nat
Priser fra € 84 per nat
ID: 67988 Studiolejlighed Studiolejlighed til to personer (20 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 84 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

FOR ALLE RESERVATIONER FORETAGET TIL 30.04.2025. ÅR, VI GIVER EN VELKOMMEN RABAT PÅ -10% FOR OPHOLD FRA 30.04.2025 TIL 06.06.2025 OG -15% FOR OPHOLD FRA 07.06.2025 TIL 19.09.2025. ÅR. En forudbetaling på 30% af lejlighedens pris betales ved bankoverførsel inden for 3 dage efter reservation af lejligheden og kan ikke refunderes. Ingen afgift, ændring af opholdsdato er tilladt afhængigt af tilgængelighed. Reservationer foretages ved brug af reservationsformularen, som vi sender ved henvendelse. Det skal udfyldes og returneres via e-mail. Når vi har modtaget den udfyldte reservationsformular og 30% depositum af den samlede pris, sender vi dig en reservationsbekræftelse og bekræftelse på din bankbetaling. Den resterende betaling skal ske ved bankoverførsel 42 dage før ankomst. Ankomsttid efter kl. 15.00. Afgangstid indtil kl. 10.00.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afbestillingspolitik

Ingen tilbagebetaling af forudbetaling op til 42 dage før ankomst til lejligheden. Hvis du annullerer din reserverede lejlighed inden for 42 dage før ankomst, vil 100% af det resterende samlede beløb blive opkrævet. Reservationer foretaget inden for 42 dage før ankomst til lejligheden vil blive opkrævet 100% af lejlighedens pris, uden tilbagebetaling i tilfælde af afbestilling. Forskudsbetalingen vil kun blive refunderet i særlige tilfælde erklæret af Republikken Kroatien. I nødstilfælde. Vi giver dig mulighed for at ændre dine opholdsdatoer gratis. efter at have foretaget en lejlighedsreservation, hvis lejligheden er ledig i den ønskede periode.

Afstande
  • Hav 100 m
  • Strand 100 m
  • Bycentrum 3 km
  • Dagligvarer 200 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 3 km
  • Apotek 3 km
  • Bank 3 km
  • Posthus 3 km
  • Tankstation 3 km
  • Busstation 100 m
  • Jernbanestation 10 km
  • Lufthavn 55 km
  • Lystbådehavn 3 km
  • Sportsaktiviteter 200 m
  • Diskotek 3 km
  • Nationalpark 20 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Ekstra tilbud

Vi står til din rådighed 24 timer i døgnet for at gøre din ferie til et uforglemmeligt minde. En gratis Nespresso-kaffemaskine med kapsler står til din rådighed. Vi arrangerer udflugter og bådudlejning med eller uden skipper. Vi arrangerer transport fra lufthavne. Overkommelige priser på anbefalede restauranter. Hundredvis af kilometer cykelstier for alle aldre.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Villa Dolce Vita annonce er blevet set 0 gange siden 20799
Miljenko Vudrag Annoncering idet 2017
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Fransk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Villa Dolce Vita
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Ferielejlighed Lavici Zagreb, Zagreb og det centrale Kroatien
Ferielejlighed BilaLumbrela Brač Supetar, Kroatiske øer
Kućica uz More Sevid, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatiske øer