Turistskat er inkluderet i prisen.
Lejligheden nr. 5. på toppen af bygningen var vores destination i 2019, 2020 og 2022. Helt fantastisk smuk udsigt ved havet. Komfortabel indkvartering, en rummelig terrasse, meget nyttig brugt plads. Værter kære og ønskede at hjælpe. Tak. På grund af de andre forpligtelser besøgte vi ikke dette år i 2023, men i fremtiden overvejer vi at returnere det igen.
Meget venlige og flinke værter, lejlighed behagelig, pæn og ren, smuk havudsigt fra terrassen, vidunderligt sted .. Vores anbefalinger til en fantastisk ferie!
Vi nød vores tid i denne rene og hyggelige lejlighed med et par få fra vores altan. Ejerne er meget venlige mennesker, de får dig til virkelig at føle dig hjemme, de er altid der for dig, når du har spørgsmål. Filip i Jakov er en dejlig landsby med masser af terrasser, restauranter og strandbarer. Vi havde en god tid og kan anbefale Udovicic !.
Vi havde en fantastisk tid. Lejligheden er ren og pæn. Ejerne er meget venlige og hjælpsomme mennesker, som er klar til at besvare eventuelle spørgsmål. Området byder på mange muligheder for at nyde omgivelserne. Filip i Jakov er en hyggelig landsby med mange terrasser, restauranter og strandbarer. Vi kan derfor varmt anbefale denne fine lejlighed!
Dejligt og roligt område tæt på havet og byen, venlige værter.