Tre fuldt møblerede Viki-lejligheder ligger i Trogir på øen Čiovo. De er placeret ved siden af stranden. 1800 m fra centrum af den historiske UNESCO-by, 300 m fra det første marked, 2,5 km fra store supermarkeder, 500 m fra den nye bro. To mindre lejligheder har hver et separat soveværelse, et køkken med en stue og et badeværelse. Foran hvert værelse er der et sommersæt på en rummelig terrasse. Den tredje, også den største lejlighed, har to separate soveværelser med en dobbeltseng, en rummelig stue med køkken med køleskab, ovn og opvaskemaskine samt moderne badeværelse med vaskemaskine. Den er også udstyret med en hårtørrer og en støvsuger. Alle lejligheder har aircondition, gratis WI-FI, SAT_TV (LCD) og er forsynet med håndklæder, lagner og service. En udendørs grill og en udendørs bruser er til rådighed for alle gæster, mens der tilbydes parkering. Der er ingen ekstra omkostninger - rengøring og turistskat er inkluderet i prisen.
Læs mere IndkvarteringsenhederFor at reservationen er gyldig, er det nødvendigt at betale lejer en forudbetaling på 30% af det samlede beløb (efter betaling sender vi en e-mail bekræftelse af reservationen), mens resten af beløbet betales pr. ankomstdagen. Check ind efter kl. 15.00. Check ud kl. 10.00.
Turistskat er inkluderet i prisen.Forskuddet kan ikke refunderes og fungerer som en forsikring for gæsterne om, at den aftalte lejlighed venter på dem på det aftalte tidspunkt, eller som en forsikring til udlejer om, at gæsterne rent faktisk kommer.
En velkomstdrink er inkluderet i prisen, samt brug af én cykel per lejlighed.
Meget fin, komfortabel, ren lejlighed, stor terrasse, lige under lejligheden smukke strand med naturlig skygge (fyrretræer). Da vi ankom, ventede en indbydende drink os i køleskabet. Meget venlige locals. Lejlighed og omgivelser er endnu smukkere end i billeder. Vi kommer tilbage
Vi fundet deres plads under solen! Ekstremt venlig og kære værter, lejligheden er komfortable og ren. Ved ankomsten blev vi mødt af en kold drink i køleskabet, som er sjældne, og efter lang tid var vi meget tilfredse. Den gamle bydel i Trogir er kun 20 minutters gang og har en båd, der går. Foran lejligheden er en smuk rolige strande med en naturlig skygge. Gæster, der ønsker fred med ham. Gæster, der ønsker en aktiv dag og nat liv er Trogir, at de var lige ved hånden. Det var smukt og vi krævede og flere år
Lejlighed 2 + 1 stor - stor, meget tæt på stranden. Ulempen er manglen på brusere på stranden, og meget få steder, hvor du kan spise. I restauranter, betaling kun kontanter. 2 km fra Trogir, hvor der er alt hvad du behøver. Jeg vil anbefale, hvis du er på udkig efter fred.
Vi opholdt sig i 7 dage i denne lejlighed. Værter er så venlige og virkelig hjælpsomme hele tiden. Vi faldt i kærlighed med dette sted og selvfølgelig med den traditionelle alkohol, kaldet "Rakija". Smuk, rolig. Lejligheden var komfortable, ryddelige og rene! 20 m langt fra havet. Anbefales til alle, der ønsker en dejlig ferie :)
Stedet er smukt og roligt, lejligheden er meget rart, behageligt og ryddeligt, værter er virkelig-virkelig hjælpsomme og venlige. Det er et stærkt anbefalet sted at besøge for alle, der ønsker en uforglemmelig ferie på hus med et smukt miljø.
Vi var 10 dage i denne lejlighed. Lejlighed nyt og meget godt møblerede. Værterne er altid klar til at hjælpe ... til havet er 20 meter. Vi anbefale.
Apartmani fenomenalni, još Lepse nego na slikama, u app je sve novo, kompletno opremljeni sa svim potrebnim uređajima, domaćini veoma ljubazni jeg prijatni ... sve u svemu sve preporuke za apartmane Viki.
Tak for din tillid. Vi er beærede over at have hostet dig og få at vide. Gæster dig, hvad du ønsker at være.