Ferielejligheder Jakić -
Tučepi - Split og dens omgivelser

priser fra € 30 per nat kraj 21, Tučepi
Gæstevurdering Baseret på
3 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Vi tilbyder dig en uforglemmelig ferie i perlen i Dalmatien - Tucepi. Rent og varmt hav, velbevaret miljø og fremragende geografisk placering gør Tucepi til et ideelt turistmål. Vores nye hus, lejligheder: 6 + 2, 4 + 2, 3 + 2 og 2 + 0 vil give dig en behagelig og afslappende ferie, og værterne vil gøre deres bedste for at tilfredsstille alle dine behov, så du bliver en af de mange gæster, der giver os, kommer tilbage igen. Vi har en tradition og viden om at levere tjenester, og vi tror, det er hovedårsagen til, at vores gæster forlader tilfredse. Vi er beliggende i centrum af Tucepi, 100 m fra stranden. Alle lejligheder er moderne og funktionelt udstyrede og har balkoner med udsigt over havet. Udstyret i alle lejligheder inkluderer aircondition, WLAN internet, SAT / TV, udstyret køkken, toilet-brusebad. Prisen inkluderer turistafgift, el- og vandforbrug, brug af aircondition, WLAN internet, parkeringsplads, sengelinned, håndklæder. Parkering er i haven. Inden for 150 meter har du alt hvad du behøver: læge, bank, posthus, restaurant, strand, apotek, marked, leje en støvle, pengeautomat. Derfor føl naturgaven som en oase af fred for store ferier, der gør os specielle. Huset er åbent hele året rundt, og det er vores store fornøjelse at byde dig velkommen!

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 55 per nat
ID: 3999 A4+2 Ferielejligher til fire personer med to ekstra senge (45 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 55 per nat
Priser fra € 30 per nat
ID: 4000 Værelse Overnatning for to personer (12 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseRygning tilladt Flere detaljer
Priser fra € 30 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Vi sender et svar på gæstens anmodning om en bestemt bolig på kortest mulig tid med en komplet beskrivelse af boligenheden og billederne, så hver gæst virkelig kan se alt, hvad han modtager. På tidspunktet for den endelige aftale er gæsten forpligtet til at betale et forskud på 10% eller værdien af opholdet i 1 dag til vores konto som garanti for reservation og ankomst. På afrejsedagen er gæsten forpligtet til at forlade boligen senest kl. 10 og indrejse efter kl.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 100 m
  • Strand 100 m
  • Bycentrum 50 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 30 m
  • Apotek 200 m
  • Bank 100 m
  • Posthus 100 m
  • Tankstation 3 km
  • Busstation 4 km
  • Jernbanestation 60 km
  • Lufthavn 90 km
  • Lystbådehavn 100 m
  • Sportsaktiviteter 200 m
  • Diskotek 700 m
  • Nationalpark 1.8 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Klippestrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Jakić annonce er blevet set 0 gange siden 186213
Milan i Žarka Jakić
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Tjekkisk
Sovakisk
Slovensk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Jakić
Gæstevurderinger
S
Fantastisk! 5/5
Sanja Zagreb ,
Opholdt sig ind A4+2 , September 2023 | super

Lejligheden er fremragende, alt som du kan se på billederne. Fantastisk beliggenhed tæt på strande, caféer, restauranter og butikker. Rent og pænt. Værterne er vidunderlige mennesker, imødekommende og diskrete. Fra bunden af mit hjerte anbefaler jeg varmt alle, der ikke har gjort det, at besøge Tučepe og bo i disse lejligheder.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikere
D
Meget godt 4/5
Duby München ,
Opholdt sig ind A3+2 , August 2020 | Henstilling

Lejlighed helt ok. Tilgængelig for alt. Værterne er venlige og diskret. Tucepi smukke sted .. strande smukke. Jeg anbefaler.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikereSightseeing
N
Fantastisk! 5/5
Nemam Igrani,
Opholdt sig ind A3+2 , Januar 2020 | Bliv bedømmelse

Lejligheden er godt udstyret og ryddig. Fantastisk sted at hvile. Værterne er venlige og diskret. Tæt på butikker, en lang promenade og en smuk strand.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerRomantikere
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region