Lejligheder Kamena er beliggende i en rolig del af Tučepi, beliggende på første række til havet. Vi tilbyder moderne udstyrede lejligheder og studielejligheder til 2, 3, 4, 5 og 6 personer med parkeringsplads til hver lejlighed. Alle vores lejligheder har aircondition, TV, satellit, Wi-Fi og alt nødvendigt køkken- og badeværelsesudstyr. Vores bygning huser også vores familierestaurant Kamena, hvor du kan prøve det traditionelle dalmatiske køkken med et fremragende udvalg af kroatiske vine. I umiddelbar nærhed er der også en strandcafé til eftermiddagskaffe eller en cocktail ved havet. Byens centrum med talrige caféer, restauranter, posthus og apotek ligger 300 m væk.
Læs mere IndkvarteringsenhederFor reservationen er det nødvendigt at betale beløbet for 2 nætter, resten betales kontant ved ankomst. Check-in: fra kl. 13.00. Check ud: indtil kl. 10.00 Turistskat er inkluderet i prisen. Gratis parkering. Reservation af en garageplads opkræves yderligere.
Turistskat er inkluderet i prisen.Muligheden for at tage morgenmad, vil blive opkrævet ekstra 6 € per person!
Dette er en meget ren og velindrettet lejlighed med en meget behagelig beliggenhed lige ved stranden. Værelserne var virkelig rene og pæne, en smuk balkon med udsigt over havet. Aircondition, parkering og en rigtig sød og behagelig dameejer. Restauranten i stueetagen kogte fremragende. Vi kommer helt sikkert gerne tilbage.
Vi var yderst tilfredse med valget af bolig. Rene værelser, splinterny. Hjælpsom ejer, håndklæder skiftes hver 2. dag. Indkvartering nær havet. En stor fordel var, at vi kunne holde vores ting fra stranden i garagen ved stranden, og vi behøvede ikke at gå op og ned. Jeg anbefaler bestemt.
Fantastisk indkvartering, rent og ryddeligt.
Tak, vi er glade for, at du var tilpas med os, og at du er tilfreds med indkvarteringen. Med venlig hilsen