Ups, ser ud til at denne ejendom ikke længere er tilgængelig Bliv ikke panik, vi har fået dig dækket med et godt tilbud om lignende indkvartering i Dugi Otok Veli Rat og Kroatiske øer!

Ferielejlighed Ante -
Dugi Otok Veli Rat - Kroatiske øer

priser fra € 90 per nat
Gæstevurdering Baseret på
1 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Detaljeret beskrivelse

Ferielejligheder Ante ligger næsten i centrum af den lille fiskerby Veli Rat - Dugi Otok, nær havnen, stranden og lystbådehavnen. . Balkonen byder på en betagende udsigt over havet, lystbådehavnen og tilstødende sted Verunić. På mindre end 3 km væk er den bugt Sakarun, hvide sandstrand (som er klassificeret som de smukkeste bugter i verden) og krystalklare, turkise vand. På kun tre kilometer fra lejligheden, er den højeste (42 mio), og den smukkeste fyrtårn i Adriaterhavet, Punta Bianchi izdradjen 1849 år (siger Rat). Ejerne bor i huset, hvor de ligger to nybyggede, fuldt udstyret (soveværelse, APP1 34 m2 og lejlighed APP2, på 44 m2. Opholder sig i vores Apartmania og hjem, helt vil du føle dig hjemme og føler alle lugter af Middelhavet.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 90 per nat
ID: 53665 A4 Ferielejligher til fire personer (44 m2)
AirconditionTVSatellit-tvBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 90 per nat
Priser fra
€ 90 / nat
Mere information
Betaling og betingelser

Reservationer / forespørgsler via e-mail, telefon eller direkte. Det er ønskeligt at foretage en indbetaling for booking efter aftale med ejeren. Ønskeligt ankomsttidspunkt (check in) efter 14:00 pm, og afrejse (check ud) 10:00

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 50 m
  • Strand 50 m
  • Bycentrum 100 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 40 m
  • Læge 7 km
  • Apotek 400 km
  • Bank 400 km
  • Posthus 100 m
  • Tankstation 400 km
  • Busstation 500 km
  • Lufthavn 500 km
  • Diskotek 400 km
  • Kasino 400 km
  • Nationalpark 400 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Ekstra tilbud

En varm velkomst vil blive mødt ejerne, med en velkomstdrink og en lang række nyttige oplysninger. Long Island er primært et sted for afslapning og nydelse. I hver af de 12 bosættelser på øen i løbet af sommermånederne er der festivaler til lyden af ​​lokal musik og traditionelle retter. Udover at nyde det krystalklare vand og smukke strande, ture til nationalparken Kornati og / eller naturparken Telascica vil gøre interessante dit ophold på Long Island, som yderligere vil forskønne minderne om en uforglemmelig ferie på Long Island.

Ante Bozulic Annoncering idet 2017
Taler:
Kroatisk
Tysk
Italiensk
Fransk
Interessepunkter i nærheden Ferielejlighed Ante
Gæstevurderinger
Fantastisk! 5/5
D
Fantastisk! 5/5
Dunja Rijeka,
Opholdt sig ind Ferielejlighed Ante , Juli 2022 | Fremragende indkvartering!

Venlige værter, ren og ryddelig bolig. Min familie er glad

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikere
Store Krig

Respekt til fru Dunja, mange tak. Vi var beærede over at have sådanne gæster, som var åbne og behagelige at kommunikere med. Du er altid velkommen.

Seneste annoncer
Ferielejligheder Forgač Nin, Zadar og dens omgivelser
Ferielejlighed Sandra Biograd na Moru, Zadar og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa Nada Vinišće, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Šarić Makarska, Split og dens omgivelser