BEMÆRK: - Pris for alle inkluderer: -Den Lejlighed, -Air Aircondition, -afgiften - (Opholdstilladelse skat), - Rengøring, - INTERNET - Wi-Fi, - Linned, - Stor parkeringsplads ..... og uden ekstra omkostninger!
IndkvarteringsenhederTuristskat er inkluderet i prisen.
Smuk lejlighed. Rent og pænt. Tæt på strand, restauranter og butikker. Ejerne er meget venlige, de stod til vores rådighed. De lånte os endda en cykel. Bedste sted vi har boet indtil videre. Mange tak for alt. Vi anbefaler det på det varmeste til alle!
Lejligheden er ryddelig, ren og har alt hvad du behøver. Omgivelserne og parkeringspladsen er velholdte og store. Ejerne er meget venlige og klar til at hjælpe. Stranden ligger omkring 3 minutters gang væk og er også velegnet til små børn. Absolut anbefale!
En vidunderlig ferie, lejligheden er ren, ryddelig og i en fantastisk beliggenhed. Parkeringspladsen og det omkringliggende område er stort og velholdt. Stranden er tæt på. Ejerne er meget venlige. Jeg anbefaler!!
Vi var i de luxe lejlighed 3 i juli 2023. En vidunderlig ferie, en smuk lejlighed, og ejerne er søde og venlige, klar til at hjælpe til enhver tid. En smuk strand i nærheden, fantastisk til små børn. En god base for at udforske det omkringliggende område
Jeg boede hos Ivana og Danijel i juli 2022. Jeg holder meget af lejlighedens udseende, den er rummelig og frem for alt roligt beliggende i en sidegade. Ivana og Danijel er meget gæstfrie, åbne og atletiske - vi løb sammen hver anden dag. Takket være hendes motivation klarede jeg mine første 15 km! Jeg er meget taknemmelig for denne fantastiske ferie, og at jeg var i stand til at møde disse vidunderlige mennesker!
Mine venner og jeg tilbragte to uger i alle tre lejligheder, som var rene og smagfuldt indrettede. Gården er meget flot anlagt og stor. Meget tæt på stranden, men renligheden af vandet lader meget tilbage at ønske. Et par strande væk er vandet krystalklart, så jeg anbefaler at gå lidt længere og nyde vandets klarhed. Godt udvalg af restauranter og butikker. Ejerne selv viste sig at være meget søde mennesker, som altid var klar til at hjælpe. Jeg anbefaler DeLuxe lejligheder 100%. Hilsen Ivana og Daniel
Vi tilbragte vores familieferie i alle tre lejligheder. Lejlighederne var smagfuldt, pænt indrettet, de var meget rene, udstyret indeholdt alt, hvad vi havde brug for. Vores familie, såvel som vores venners familier, følte sig hjemme i boligen, vi hyggede os straks og nød de store terrasser og gården, hvilket var et stort plus for vores børn. Også, aircondition var stor på varme dage, det var godt repareret. Stranden var også omkring 2-3 minutter væk, helt perfekt. Butikker og restauranter er også inden for rækkevidde. Vi kan godt lide at skifte feriested, men hvis vi vender tilbage til Vir, vil vi helt sikkert bo hos fru Ivana og Daniel, hvilket var endnu et plus. værterne var meget hjælpsomme i alt og gjorde deres bedste for at hjælpe os når det kom til noget, var de ligeglade, mange tak.
Denne indkvartering er en 5 stjerne. Lejligheden var smuk og ren, som du kan se på billederne. Svar fra ejeren var hurtigt og direkte. Der er ikke mere at skrive. Du vil være tilfreds med at vælge denne bolig.
Vi var her indkvartering i en uge, og vi kan ikke klage over noget. Smukke omgivelser og skøn indkvartering. Rengør overalt, og du føler dig meget godt tilpas her. Hele lejligheden er meget hyggelig og ideel til familier med børn. Ejerne er fantastiske, de gav os straks oplysninger om, hvad vi skulle besøge, hvor de skulle gå til butikken og mere. Da vi havde spørgsmål, besvarede de dem med det samme. Kommunikation vedrørende booking af indkvartering er på et professionelt niveau. Hvis situationen tillader det, vil vi helt sikkert blive her næste gang. Mange tak for en smuk ferie og kun takket være dig nød vi det så meget.
Vi ankom med to børn. Indkvarteringen er veludstyret, meget meget ren, pænt møbleret. Haven til lejligheden er rummelig og ryddelig. Stranden er tæt, ideel til børn. Indkvarteringsafgifter, meget hjælpsomme, vi fik al information fra dem, meget sympatiske, venlige mennesker. Det eneste problem var, at en uge gik hurtigt.
Lejligheden er smuk, smagfuldt møbleret, moderne, rummelig med en stor terrasse og dens renlighed er høj. Værterne er unge, hjælpsomme og velvillige mennesker. Stranden er meget tæt kun 3 minutter, så den, der vil slappe af, behøver ikke engang at bruge deres bil. Vi var meget tilfredse, og vi kan kun anbefale det til alle.
Lejligheden er bare fantastisk. Meget ren, veludstyret, super flot ejere. Alt hvad du har brug for er i nærheden. Strand meget flot. Frem for alt kan du slappe af meget godt (roligt). Højt anbefalet Vi kommer helt sikkert tilbage! Presern familie
Lejlighederne er smukke, moderne udstyret, venlige ejer. Kysten er velegnet til børn og meget tæt på.
Vi valgte denne lejlighed, fordi det er relativt nyt og til en super pris. Ved ankomsten fandt vi, at det også var superudstyret. Der var alt i det. Ejerne er meget flot unge par og de besvarer alle dine spørgsmål om øen. Dette lejlighedshus, anbefalet af alle ti ...
Vi tilbragte en meget behagelig ferie i en meget ren og velordnet lejlighed. Alt var præcis som vi var enige om, og det var synligt på billederne. Hele lagerbeholdningen i lejligheden var i perfekt stand. Ivana er en meget flot og venlig vært, klar til at imødekomme gæsternes ønsker. Vi kunne godt lide stranden og adgang til havet, som var meget ren. Vejen til stranden løber langs en flad og ikke-vej vej. Det tager 3 minutter. Stranden er skyggefulde om morgenen. Omgivelserne i lejligheden er smukt indrettede og har en stor parkeringsplads. Hele øen kan udforskes på cykel. Vi anbefaler stærkt.
Som lovet, har vi brugt i år med Ivana og Danijel vores ferie. I år sammen med vores venner. Begge familier med 2 børn (9 og 4). Ivana og Danijel er super freundlichliche og kærlig ejer. Ethvert behov mærkes. De to er meget diskret. Vi har alle de oplysninger, som du får behov for en stor ferie. Det være sig: Tips til udflugter, smukke sandstrande (meget tæt), smukke strande, lækre restauranter, shopping tips, strande / underholdning for børn, men også rolige abgelege strande. Så noget for enhver smag. Tak for det! Huset og Appartemens er alle som på billederne. Meget ren, stilfuldt indrettede, intet mangler. Der er en stor udendørs parkering lige uden for huset. Stranden er en 2 minutters gang. Der er to barer / restauranter. (Is, sjov, spil), om aftenen med levende musik. Vi var meget tilfredse og kan trygt anbefale dette Appartemens. Fra os får du 10 Punke :-) Mange tak for den store og dejlig ferie. Se dig snart :-)
For anden gang på ferie i Danijel og Ivana ... vidunderlige. Alle data i lejlighederne beskrivelse præcis, pænt møbleret. Værterne er stor, adgang til alle oplysninger i deres vigtigste faciliteter er fem stjerne. På stranden havde vi et værelse (ikke lide mig nogle prijaterlji siger, at de har været i andre destinationer, der var ligesom sardiner i en dåse) mere end nok i havet, du kan svømme uden nogen ramte hænder eller fødder. Vi har også for at imponere nogle venner på ferie i deluxe lejligheder. Har vi stadig se John og Daniel.
Store hotel, tæt på kysten. Fantasy ejere hjælpe med alt, estènkènt volleyball med børnene, talte skibe. For os var det den anden sommer at Ivanaèkat valgt, men jeg vil anbefale til alle, der elsker den stille og rolige afslapning. Tak for alt Ivan og Danijel 😊 Weaver familie 😊
Jeg har ikke nogen kommentarer, kan jeg kun rose. Ejerne er sympatisk, meget overkommelig. Straks ved ankomsten blev vi fokuseret og beskrevet for os de steder, som du kan besøge. Lejlighederne er netop sådan som billeder, parkering umiddelbart ved siden af huset (meget), strand 2 minutters gang fra en stor og venlig for børn. Kort sagt, anbefaler vi ...
Lejlighederne er virkelig rart, som på billederne. Meget ren og moderne og veludstyret. Værter er meget rart og hjælpsomme. Absolut ikke været på vores hals, men gav en masse info at gøre ..... en kæmpe parkeringsplads er også tæt på havet, lejligheden er let tilgængelig og alle inden for rækkevidde. Jeg anbefale til alle, vi var tre familier med små børn.
Lejligheden er meget rart, værter er meget rart! Stor parkeringsplads, stærk wifi signal! Tak for Ivana cherry brandy er meget lækker! :)
Helt klart anbefale lejligheder Imprić tid til min familie på grund af perfekt renlighed og pænheden. Ejere dedikere hvert øjeblik at holde lejligheden. Hver dag er til rådighed for gæster og giver komfort med deres venlighed. De er altid til rådighed for alle oplysninger. Lejligheden har alt hvad du behøver for en kvalitet ferie og er placeret således, at alt er inden for rækkevidde. Hele vores familie er stadig hjemsøgt af en familie Imprić ønsker dig succes i erhvervslivet, og alt det bedste i fremtiden !!
Noten alle oplysningerne er korrekte. Faciliteten er rene og ryddelige, løbende vedligeholdt. Ved vært til fem stjerner - virkelig vidunderlig person. Denne installation vil (og jeg har) anbefale det til venner og familier. Alle oplysninger kan fås fra ejerne - hvor at gå, hvad at se, hvor det sker ... væsentlige alt.