Ferielejligheder Bogdan -
Vodice - Šibenik og dens omgivelser

priser fra € 50 per nat Pavla Šubića 21, Vodice
Gæstevurdering Baseret på
4 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Ferielejligheder Bogdan er beliggende i en rolig del af byen i et område på 1100 m2. Faciliteter er placeret mindre end 10 minutter til centrum og 15 minutters gang til havet. Stor have omgivet af græsplæner, blomster og grønne områder giver gæsterne en komfortabel og fredelig ferie. Alle tre lejligheder er placeret i stueetagen. Lejlighed A1 kapacitet 2 1 person, lejlighed A2 4 1 person og A-3 kapacitet 6 2 personer. Udstyr: udendørs siddemøbler, gynger, parkering, for mere af biler, lejlighed A1 har sin egen garage, som er placeret ved siden af ​​lejligheden, grill. Der er også bordtennis, legeplads for børn. Alle lejligheder har aircondition og er udstyret med; satellit-tv, wi-fi, vaskemaskiner, køleskab med fryser, små apparater; kaffemaskine, elkedel, brødrister. og alt andet, der er nødvendigt for atmosfæren i hjemlighed. De venlige værter er til rådighed for gæsterne (års erfaring) for yderligere nødvendige oplysninger eller bistand af nogen art.

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 50 per nat
ID: 53239 A2+1 Ferielejlighed til to personer med ekstra seng (30 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 50 per nat
Priser fra € 80 per nat
ID: 53242 A4+1 Ferielejligher til fire personer med ekstra seng (45 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtBadeværelse Flere detaljer
Priser fra € 80 per nat
Priser fra € 100 per nat
ID: 53243 A6+2 Ferielejlighed til seks personer med to ekstra senge (110 m2)
InternetAirconditionTVHusdyr tilladtMorgenmad Flere detaljer
Priser fra € 100 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Ved booking skal betales det beløb på 20% af det samlede beløb, og resten kontant ved ankomst, efter at have logget turistråd vejledning. Skat er inkluderet. Brug klimaanlægget er betalt ekstra. For ophold på to uger gæster afsat en nat gratis!

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 400 m
  • Strand 600 m
  • Bycentrum 200 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 200 m
  • Læge 200 m
  • Apotek 50 m
  • Bank 100 m
  • Posthus 100 m
  • Tankstation 500 m
  • Busstation 100 m
  • Jernbanestation 12 km
  • Lufthavn 50 km
  • Lystbådehavn 100 m
  • Sportsaktiviteter 500 m
  • Diskotek 100 m
  • Kasino 200 m
  • Nationalpark 27 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Ud over leje af bolig, finder man en velkomstdrink inkluderet i prisen, Der er også mulighed for dagsture med vores egen båd til de nærliggende øer rige i Vodice øhav.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Bogdan annonce er blevet set 0 gange siden 36826
Milena Bogdan Annoncering idet 2017
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Italiensk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Bogdan
Gæstevurderinger
N
Fantastisk! 5/5
Nena Karlovac,
Opholdt sig ind A2+1 , September 2024 | En gave fra Milena

Venlige værter, hårdtarbejdende Milena, som arrangerede en meget flot have og indrettede en stor gård. Fredeligt, behageligt og stærkt anbefalet.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børn
B
Fantastisk! 5/5
Bilja Derventa,
Opholdt sig ind A6+2 , September 2024 | De bedste lejligheder i Vodice!

Ejerens gæstfrihed og venlighed! Ren, ryddelig, meget komfortabel gårdhave, garage til bilen. Al ros til lejlighederne, såvel som til ejerne. Biljana

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferie
B
Fantastisk! 5/5
Blanka i Saša Praha (okr. Hlavní město Praha),
Opholdt sig ind A4+1 , September 2024 | Som hjemme hos Milena

Vi har været på vej til Milena og Darko siden sommeren 2020, og jeg håber, at vi kommer tilbage i mange flere år fremover. Behagelige værter, smukke og rene omgivelser, skønne og rolige faciliteter, helt ideel til familier med børn. De lokale vil hjælpe dig med alt, de er meget villige. Det er lidt af en gåtur til stranden, men det er det værd for de gode forhold! Vi elsker at komme tilbage hvert år og ser frem til det

Anmeldelsen er oversat fra tjekkisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnTurister uden bilRomantikere
I
Meget godt 4/5
Irek Kotlarnia ,
Opholdt sig ind A4+1 , Juli 2023 | Ferie med Milena

Hej. Vi var fire med min familie hos Milena, og 4+1 lejligheden opfylder kravene er behagelig og på et roligt sted, hvis nogen kan lide at sove roligt. Milena er en meget sød dame, med hvem du kan tale om alt og rådgive dig om alt, hvad du behøver for at gøre din ferie mere behagelig. Jeg anbefaler dette sted med min familie. Irek og familie fra Polen

Anmeldelsen er oversat fra polsk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnPersoner med kæledyr
Seneste annoncer
Kućica uz More Sevid, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatiske øer
Ferielejligheder Drago Murter, Kroatiske øer
Ferielejligheder Tonci Pag, Kroatiske øer