Ferielejligheder Zlatka -
Vodice - Šibenik og dens omgivelser

priser fra € 65 per nat Blata 24, Vodice

Detaljeret beskrivelse

Apartments Zlatka Srdarev (ejer af lejligheden: Božidar Srdarev) er beliggende i en rolig del af byen Vodice kendt som Blata; i nærheden af hotellet Punta Den største strand ligger kun 150 m fra Zlatka-lejligheden, og byens centrum ligger 300 m væk. Lejlighederne er beliggende i en privat gade og er omgivet af smuk vegetation og middelhavsplanter såsom oliven, vinstokke, figner, kiwier... Vi kan prale af, at vi er blevet belønnet to gange med den bedste anlagte have. Gæsterne kan bruge grillen. Vores lejligheder er helt adskilt fra hinanden, og hver lejlighed har sin egen terrasse. Parkering inde i gården er tilgængelig for gæster. Kom og nyd med os!

Læs mere Indkvarteringsenheder
Mere information
Betaling og betingelser

Det ideelle ankomsttidspunkt er fra kl. 14.00 til aften; mens afgangstiden er indtil kl. 10; desuden kan gæster opbevare deres ejendele og efterlade dem hos værten og hente dem inden afrejse. Opholdsafgift er inkluderet i prisen.

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 100 m
  • Strand 100 m
  • Bycentrum 300 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 500 m
  • Apotek 600 m
  • Bank 500 m
  • Posthus 500 m
  • Tankstation 1 km
  • Busstation 600 m
  • Jernbanestation 10 km
  • Lystbådehavn 600 m
  • Sportsaktiviteter 900 m
  • Diskotek 500 m
  • Kasino 1 km
  • Nationalpark 20 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Ekstra tilbud

Turistskat er inkluderet i prisen. For at foretage en reservation er det nødvendigt at betale for én nats ophold. Tidspunktet for indrejse i lejligheden er fra kl. 14.00, og tidspunktet for udrejse af lejligheden er indtil kl. 10.00.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Zlatka annonce er blevet set 0 gange siden 65288
Marieta Srdarev Annoncering idet 2016
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Italiensk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Zlatka
Har du boet her? Skriv en anmeldelse!
Seneste annoncer
Kućica uz More Sevid, Split og dens omgivelser
Ferielejligheder Villa Kajgo II Pag Novalja, Kroatiske øer
Ferielejligheder Drago Murter, Kroatiske øer
Ferielejligheder Tonci Pag, Kroatiske øer