Ferielejligheder Boka -
Hvar Vrboska - Kroatiske øer

priser fra € 80 per nat Vrboska 144, Hvar Vrboska
Gæstevurdering Baseret på
7 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Mere om ejeren
Indkvarteringsenheder
Priser fra € 80 per nat
ID: 71341 A2 Ferielejlighed til to personer (42 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 80 per nat
Priser fra € 100 per nat
ID: 20601 A2+2 Ferielejlighed til to personer med to ekstra senge (42 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 100 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 70 m
  • Strand 200 m
  • Bycentrum 100 m
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 100 m
  • Læge 3 km
  • Apotek 3 km
  • Bank 3 km
  • Posthus 200 m
  • Tankstation 200 m
  • Busstation 100 m
  • Lystbådehavn 200 m
  • Sportsaktiviteter 100 m
  • Diskotek 3 km
Strandtype/Kysttype
Sandstrand
Småstenstrand
Betonstrand
Klippestrand
Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Boka annonce er blevet set 0 gange siden 50093
Božica Guček Annoncering idet 2013
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Boka
Gæstevurderinger
J
Fantastisk! 5/5
Jelena82 Milano,
Opholdt sig ind A2+2 , August 2024 | Alt var fantastisk!

Lejligheden var meget ren og ryddelig og udstyret med alt nødvendigt. En fremragende position for at besøge de smukkeste strande i Vrboska og med en smuk udsigt over byen og kirkefæstningen St. Maria. Lejlighedsejerne er meget venlige og altid klar til at hjælpe. Enhver anbefaling!

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikereSightseeing
A
Fantastisk! 5/5
Amadeo Sežana,
Opholdt sig ind A2 , Juli 2023 | Jeg føler mig hjemme!

I år vendte vi tilbage til det solrige Hvar igen på ferie. Selvfølgelig, hvor ellers til de bedste værter i Vrboska, fru og hr. Gućek. Straks man kører op til huset, ser man, at nogen her passer godt på husets miljø hver dag, og det mest fortjente er den hårdtarbejdende fru Gućek, der trods sine år opfører sig som en ung kvinde. . Det første, jeg så, var selvfølgelig den udendørs pejs, hvor jeg tilbereder frisk fisk, som hr. Gućek bringer mig næsten hver aften. Vi kommer ind i huset ad den udvendige trappe til den indvendige trappe, der adskiller de to lejligheder. Stueetagen og første sal. I begge kan jeg af personlig erfaring sige, at de er mere end tilfredsstillende. Tilstrækkelig rummelig, udstyret med alt hvad du behøver og med en smuk udsigt over Vrbo-kanalen og kirken St. Mary, der ligner en fæstning. Ved ankomst og afrejse, samt under dit ophold, vil Gućek-værterne forkæle dig med en drink, og hvis du ankommer, som vi gjorde, kan de også forkæle dig med en middag tilberedt af fru Gućek. De er virkelig meget venlige, og hvis du har brug for hjælp under din ferie med dem, vil du helt sikkert få det fra dem. ANBEFALEDE! ps Julemanden og Cvetka, vi ses næste år!:) Hilsen fra os tre Tina, Maruša, Amadej ;)

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnTurister uden bilRomantikereSightseeing
T
Fantastisk! 5/5
Tatjana Zagreb ,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Boka , September 2018 | Absolut anbefaling!

Smukke værter, gode gæster, nice, rene og opdaterede detaljer møblerede lejligheder. Til enhver anbefaling!

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieNattelivTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnTurister uden bilRomantikereSightseeing
I
Fantastisk! 5/5
Ivona i Armin Zenica,
Opholdt sig ind A2+2 , August 2016 | En anden vidunderlig ferie

Vi besluttede en anden ferie i Vrboska på Hvar. En sådan vores beslutning i høj grad bidraget til den venlighed og gæstfrihed af familien Guček vi mødte sidste sommer, da deres lejligheder, der giver alt det nødvendige for en dejlig og behagelig ferie. Vi vil altid være glade for at vende tilbage og anbefale denne virksomhed til venner.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikereSightseeing
I
Fantastisk! 5/5
Ivona i Armin Zenica,
Opholdt sig ind A2+2 , August 2015 | Perfekt ferie

Da en aftale om ophold, og til indkvartering, servicekvalitet og gæstfrihed af værten, alt var rent til ti! Lejligheden var skinnende rent og ryddeligt, udstyret med alt hvad du behøver for en ferie. Bygningen ser ud præcis som det vises i din annonce, endnu smukkere ... Det opfyldt alle vores behov;) Vi er nødt til at understrege gæstfrihed, som gjorde os føler højre hjemme ved denne lejlighed, de er endnu en gang tak for det: ) Vi ser frem til næste sommer i Vrboska :)

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Aktiv ferieTil dem der leder efter en fredelig ferieFamilier med børnRomantikereSightseeing
p
Fantastisk! 5/5
patrik split,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Boka , September 2014 | FORSLAG TIL ALLE

Lejlighed i en fantastisk beliggenhed, super udstyret, super hygiejne! Fantastisk sted at slappe af, fantastisk gæstfrihed !!!!! Jeg vil anbefale til alle !!!

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieÆldre personerFamilier med børnRomantikereSightseeing
N
Meget godt 4/5
Niz Oslo,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Boka , Juli 2014 | Ros

Fremragende lejlighed, lige ved hånden

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Til dem der leder efter en fredelig ferieRomantikereSightseeing
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region