APARTMENT FRANICA er beliggende i et roligt område i Zadar (Diklo), kun 70 m fra havet, supermarked 50 m væk, busstoppested 50 m, kaffebar 50 m. Lejlighed Franica kan rumme op til 6 personer. Det har tre soveværelser, et badeværelse, et køkken, en terrasse og en gård, hvor der er to parkeringspladser. Køkkenet indeholder alt det nødvendige bestik fra en mikrobølgeovn, en kedel, en kaffemaskine, en brødrister. Badeværelset har bruser, vaskemaskine. Anlægget har gratis wi-fi, aircondition og 2 parkeringspladser. Zadars centrum ligger 3500 m væk.LEJLIGHED TANATA til 1-2 personer, fuldt møbleret, indeholder alt hvad du behøver for et behageligt ophold. Den består af et værelse, køkken, badeværelse, stue, terrasse og gårdhave. Det har en separat indgang, en parkeringsplads. Køkkenet har opvaskemaskine, elkedel, kaffemaskine, mikroovn og alle nødvendige redskaber til madlavning og spisning. Det har en vaskemaskine, gratis wi-fi, aircondition. Jeg ser frem til at besvare alle dine spørgsmål.
Læs mere IndkvarteringsenhederVed reservation er det normalt at betale et forudbetalingsbeløb på 20 %. Du kan gå ind i bygningen efter kl. 14.00 og forlade kl. 10.00.
Turistskat er inkluderet i prisen.Ved udeblivelse tilbagebetales forudbetalingen ikke.
I nærheden er der mulighed for forskellige udflugter og besøg i nationalparker, hvoraf der er mere end en naturpark nær Zadar.Der er også mulighed for at leje en båd til en udflugt. I centrum af Dikla er der sportsbaner til basketball, tennis, fodbold og en legeplads. Du kan vælge fra en aktiv ferie til en passiv ferie, mens du nyder solen og havet.