Ferielejligheder Tony -
Zagreb - Zagreb og det centrale Kroatien

priser fra € 80 per nat Vrlička 28, Zagreb
Gæstevurdering Baseret på
2 anmeldelser
Fantastisk! 5/5

Detaljeret beskrivelse

Lejligheder Tony er beliggende i en nybygget og moderne bygning beliggende i Srednji (Knežija). Lejlighederne er beliggende i en usædvanligt stille gade, hvorfra man kun har adgang til et af de større trafikkryds i den vestlige del af byen - Selska Street og Zagreb Avenue, kun 50 meter væk. Den sydgående landsvej gader til Jarun, det største rekreative centrum i hele Zagreb, og en af de vigtigste destinationer for unge på 2 km på jagt efter alle de nødvendige sports- og natteliv. Det nærmeste Konzum-supermarked ligger 120 m fra lejligheden, Lidl ligger omkring 300 m væk, mens den nærmeste restaurant og café er 100 m væk. er det nærmeste sporvognsstoppested med en direkte linje til byens centrum (7 stop - ca. 15 min. kørsel). Fremragende trafiktilgængelighed muliggør meget hurtig ankomst af gæster fra motorveje A1 og A2 samt afgang til centrum af Zagreb (med bil i cirka 10 minutter).

Læs mere Indkvarteringsenheder
Priser fra € 80 per nat
ID: 43336 A4 Ferielejligher til fire personer (50 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 80 per nat
Priser fra € 80 per nat
ID: 43337 A3 Ferielejlighed til tre personer (54 m2)
InternetAirconditionTVBadeværelseKøkken Flere detaljer
Priser fra € 80 per nat
Mere information
Betaling og betingelser

Betalingen sker kontant eller via en bankkonto, og når man foretager en reservation er det undertiden nødvendigt at betale et symbolsk forskud på 10 - 20% af den samlede lejepris. Indtjekning: fra kl Udtjekning: indtil 11:00 Børn under 2 år bor gratis i lejligheder. Vi tilbyder vaskeri og tørringsservice (det er muligt at lægge 7 kg vaskeri i hvert apparat, og hver brug opkræves 5 €). På fredage og lørdage er minimumantal nætter 2. Prisen for weekender i den 12. måned øges med 100%. Ved længere ophold tildeles rabat. Vi ønsker dig et behageligt ophold i vores lejligheder :)

Turistskat er inkluderet i prisen.
Afstande
  • Hav 150 km
  • Strand 4 km
  • Bycentrum 4 km
  • Dagligvarer 100 m
  • Restaurant 200 m
  • Læge 300 m
  • Apotek 300 m
  • Bank 600 m
  • Posthus 800 m
  • Tankstation 2 km
  • Busstation 5 km
  • Jernbanestation 3 km
  • Lufthavn 17 km
  • Sportsaktiviteter 600 m
  • Diskotek 1 km
  • Kasino 2 km
  • Nationalpark 125 km
Ekstra tilbud

Der tilbydes privat og gratis parkering i nærheden af bygningen. Lejlighederne er fuldt udstyret med moderne og funktionelle møbler. Hver gæst er velkommen med friskvasket og rent sengetøj, håndklæder og toiletpapir, papirhåndklæder, håndsæbe og opvaskemaskine til rådighed. Grundlæggende køkkenforsyninger såsom krydderier, olier, eddike og sukker findes i køkkenet for at maksimere brugen af køkkenet. I lejligheden finder du Nescafe og forskellige frugtteer. Det er muligt at arrangere transport af gæster fra lufthavnen, fra jernbane- eller busstationen til lejligheden samt transport ved afgang. En venlig og gæstfri vært vil guide dig til de kulturelle seværdigheder i Zagreb og hvordan du bedst kan navigere i trafikken.

Vores placering
Vis indkvartering i nærheden Vis seværdigheder i nærheden Ferielejligheder Tony annonce er blevet set 0 gange siden 60697
Antonio Markota Annoncering idet 2015
Taler:
Kroatisk
Engelsk
Tysk
Mere om ejeren
Kontaktformular
Formularens inhold sendes direkte til annoncørens e-mail. Den kan kun bruges til at forhøre sig om den angivne ejendoms booking. Enhver anden brug regnes for misbrug af Direct-Croatia.coms servicevilkår.
Interessepunkter i nærheden Ferielejligheder Tony
Gæstevurderinger
D
Fantastisk! 5/5
Dardi Kosovo ,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Tony , December 2020 | Dardan

Meget gæstfri, Værelset var altid rent, og klienten var altid meget hjælpsom

Anmeldelsen er oversat fra tysk - Vis original
Anbefalet for:
Familier med børn
M
Fantastisk! 5/5
Maja Pučišća ,
Opholdt sig ind Ferielejligheder Tony , November 2019 | Fantastisk indkvartering

Lejligheden er smukt ren og pænt dekoreret. Det er fantastisk udstyret og har parkering. Placeringen er sådan, at du hurtigt kan komme til enhver større gennemfartsvej eller offentlig transport. Værterne er venlige og professionelle. Perfekt til en gruppe eller familie. pris meget rimelig. Den eneste ulempe er kælderen, men i betragtning af alt andet anbefaler jeg hjerteligt og håber på en ny mulighed.

Anmeldelsen er oversat fra kroatisk - Vis original
Anbefalet for:
Familier med børn
Seneste annoncer
Ferielejligheder Nada Krk, Kroatiske øer
Ferielejlighed Nona i Nono Pag Mandre, Kroatiske øer
Ferielejlighed Bobić Slano, Dubrovnik region
Ferielejligheder Rado Hvar Ivan Dolac, Kroatiske øer